header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Stylistka, terapeutka šatníku a duše Eva Bartáková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Podporuji ženy, aby pomocí svého oblečení nechaly pravdivě promluvit svou duši. Pomáhám jim pochopit jejich šatník, a díky tomu nalézt jedinečný osobní styl, ve kterém se cítí krásné a přirozeně sebevědomé. Při práci stylistky a terapeutky šatníku a duše vnímám své klientky jako jedinečné osobnosti, které provádím na cestě ke svobodě a radosti z oblékání. Věřím, že každá žena může nosit cokoli, v čem se cítí dobře, jen si to musí sama dovolit.

Týden pro váš styl

Pětidenní online kurz, který je skvělým základem pro jakoukoli další práci s oblékáním a stylem. Pochopíte svou jedinečnou postavu a naučíte se ji obléknout a podpořit správnými barvami, vzory i šperky. Začnete si se svým šatníkem hrát a bude vás to bavit!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Šatník s duší, co sluší

Komplexní čtyřtýdenní online kurz pro všechny, kdo se chtějí oblékat s radostí a lehkostí. • Důraz kladu na poznání sama sebe a toho, co s vámi ladí. Pochopíte význam oblečení, barev, vzorů a jejich vliv na váš život. • Porozumíte tomu, co ve svém šatníku máte a proč. Vytřídíte své oblečení – zůstane jen to, co vám sluší, a budete vědět, co s čím kombinovat. Už jen tím získáte nový šatník v postatě bez nakupování. • Šatník si přehledně uspořádáte a naučíte se finty, jak pořádek v šatníku udržet jednou provždy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Asistované nakupování

Společné nakupování je terapie, která se prostřednictvím oblečení dotkne vaší duše. Nákup nového oblečení podtrhne vaši osobnost a bude vyjadřovat to, kým jste.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Terapie šatníku u vás doma

Společně projdeme šatník a zjistíme, proč máte ten konkrétní kus oblečení a zda by ve vašem šatníku měl zůstat. Nikoho nenutím nic vyhazovat, jen vám zprostředkuji nadhled a dám doporučení. Vy sama si vše nacítíte a pochopíte, čeho se chcete zbavit a proč. Cílem je, abyste svůj šatník pochopila, vytřídila a přehledně uspořádala. Abyste v něm vždycky našla, co vám sluší, a nemohla se splést.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Sukně v balíčku

Oblíbená jednohubka, když chcete ochutnat nebo darovat mé služby. Odpíchneme se od jedné dlouhé sukně a k ní společně doladíme kompletní outfit pro kteroukoliv roční dobu. Sejdeme se u vás, nebo u mě?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Ještě na začátku roku 2017 jsem pro online svět neexistovala, nepoužívala jsem žádné sociální sítě a neměla ani svůj e-mail. To všechno a ještě spousta dalších věcí se změnila, když jsem vstoupila do kurzu Podnikání z pláže. Díky… • PŘÍPRAVCE jsem objevila své nové profesní zaměření, díky kterému mohu pomáhat dalším ženám. Jsem v něm nejen dobrá, ale ještě mě opravdu moc baví. • ZÁKLADCE jsem si založila e-mail, facebookovou skupinu a světlo světa spatřil můj první web. Má databáze kontaktů začala narůstat a začaly mi chodit první objednávky na mé služby. • STŘEDNÍ jsem se seznámila s novými, podnikavými lidmi, kteří jsou doteď mými blízkými přáteli. Díky některým z nich vznikl můj nový web a mé online kurzy. No a světe zboř se, já natáčím videa a nehroutím se u toho. Nikdy bych nevěřila, že já se budu živit také onlinem a bude mě to bavit. No ale díky Stáně, Jirkovi a jejich úžasným online kurzům se nemožné stalo realitou a za to jim budu navždy vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže