header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Stavební rozpočty Veronika Šoulová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
"Převádím čáry a šrafy z projektu na písmena a čísla v rozpočtu." Spočítám Vám cenu vysněného bydlení a připravím podklady pro hypotéku. Celý život se zabývám stavebními rozpočty. Na kontě mám nejrůznější druhy staveb. Od psí boudy po zámek. Pro začínající rozpočtáře mám k dispozici on-line kurzy, pro pokročilé rozpočtáře mám připravené různé vychytávky.

Jak porozumět stavbě rodinného domku - Zemní práce

Tento ebook Vás provede základními informacemi v oblasti zemních pracích a zakládání stavby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Co musí rozpočtář znát

Co musí rozpočtář znát aneb projekt, metodika, legislativa, ocenění. Seznam potřebných znalostí rozpočtářů, s ním budete mít jasno co potřebujete a kde najdete důležité informace.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Karta zakázky

Pomocník pro archivaci zakázek Archivační list se všemi potřebnými informacemi na první stránce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Statistická tabulka

Tabulka ke statistice účasti na veřejných zakázkách.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak porozumět stavbě rodinného domku - Hrubá stavba

Ebook je určen jako informační produkt pro laickou veřejnost. Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět základní principy stavby. Pro ty, kteří chtějí vědět, co jim stavební firma vlastně dělá a trochu si to ošéfovat. Pro ty, kteří nechtějí jen neznale dělat diváky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tahák I - internetová studnice pomoci

V Taháku najdete spoustu užitečných webových adres, které ke své práci využijete. Podělím se s vámi o oblíbené adresy, které nejčastěji používám já.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Fakturační tabulka

Z různých softwarových aplikacích, jsou na výstupu různě vypadající faktury. Někdy je to nepřehledné nejen pro investora, ale i pro samotné rozpočtáře. A proto bych se s vámi chtěla podělit, o tuto tabulku, která se mi nejvíce osvědčila.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Zásady oceňování stavebních prací

Kurz je vhodný pro studenty, začínající rozpočtáře, přípraváře, kalkulanty, stavbyvedoucí, projektové manažery, a všechny co se potřebují orientovat v této problematice. V kurzu se naučíte zásady jak doplnit ceny do již sestaveného slepého rozpočtu dle odpovídajících firemních, směrných či již dříve zkalkulovaných cen. Tomu se říka oceňování.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Sestavení rozpočtu včetně výkazu výměr

Sestavení rozpočtu a výkazu výměr si ukážeme na praktickém příkladu. Společně si spočítáme stavební práce na novostavbě zahradního domku. A to doslova krok po kroku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Vytvoření a použití figur

Pokud nutně potřebujete svoji práci zrychlit, figury jsou pro vás tím správným řešením. Použití figur si ukážeme na praktických příkladech. Ukáži vám jak je v projektu najít a způsob jejich použití. A to doslova krok po kroku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Co mi přinesl kurz? 1) Odvahu postavit se na vlastní nohy. 2) Možnost zprostředkovat informace, sesbírané roky praxe, další generaci. 3) Způsob propojení fyzické práce a on-line světa. 4) Návod jak to vše nastavit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže