header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šťastná ve vztazích Stanislava Krajíčková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jmenuji se Stáňa, jsem koučka a mentorka pro ženy. Pomáhám ženám nalézt radost, sebedůvěru a lásku k sobě. Podporuji je na cestě k naplnění jejich životních snů a vytváření harmonických vztahů. Konzultace, které nabízím, jsou unikátní kombinací koučinku, terapie a mentorování. Sama jsem překonala mnoho životních výzev a díky tomu vám mohu poskytnout empatii, porozumění, prostor ke sdílení a praktické rady, které skutečně fungují. Můj osobní příběh mě naučil, že změna není snadná, ale je možná. Mým záměrem je podporovat ženy na jejich cestě k naplnění jejich životních snů, budování harmonických vztahů a dosahování jejich cílů. Věřím, že každá žena si zaslouží žít plnohodnotný život plný radosti a spokojenosti.

JAK SE MÍT RÁDA

Zjistěte, proč je sebeláska klíčem k Vašemu štěstí a jaké kroky podniknout, abyste se naučila mít se ráda. Objevte 10 jednoduchých kroků k sebelásce a začněte se mít konečně ráda.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

JAK SE STÁT ŽENOU, KTEROU MUŽI NEOPOUŠTÍ

Odhalte 10 obyčejných vlastností, které z Vás udělají neobyčejnou ženu. V tomto e-booku se dočtete, PROČ jste Vy klíčem ke spokojenému partnerskému vztahu a JAK si takový harmonický vztah vybudovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
E-book zdarma - Kolo rovnováhy - Stanislava Krajíčková

KOLO ROVNOVÁHY

Vyzkoušejte osvědčenou koučovací techniku pro nalezení rovnováhy ve Vašem životě. Objevte rovnováhu, dosáhněte Vašich cílů a žijte život ve větší pohodě a harmonii.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
E-book Klíč ke šťastnému vztahu - Stáňa Krajíčková

KLÍČ KE ŠŤASTNÉMU VZTAHU

Praktický průvodce pro Váš vztah plný lásky, porozumění a harmonie. E-book, díky kterému porozumíte vtahům, zlepšíte komunikaci s Vaším partnerem, lépe se připravíte na řešení konfliktů a případných krizí, začnete o sebe s láskou pečovat, zjistíte, co je pro Vás důležité a získáte více pohody a osobního štěstí ve Vašem životě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
E-book Sebekoučinkem ke štěstí a úspěchu - S.Krajíčková

SEBEKOUČINKEM KE ŠTĚSTÍ A ÚSPĚCHU

Naučte se plánovat Vás čas, plnit své cíle a dosahovat úspěchu v každé oblasti Vašeho života E-book, díky kterému se naučíte, jak si stanovit a dosáhnout svých cílů, a to nejen v osobním životě, ale i v kariéře. Pomocí sebekoučování si zlepšíte sebevědomí, naučíte se efektivně plánovat Váš čas a najdete harmonii mezi osobním životem a kariérou. Pomocí koučovacích nástrojů a praktických cvičení překonáte jakékoliv výzvy, které Vás mohou potkat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
E-book Cesta k Vašemu sebevědomému JÁ - S.Krajíčková

CESTA K VAŠEMU SEBEVĚDOMÉMU JÁ

Sebevědomé ženy mění svět. Vydejte se krok za krokem ke svému úspěchu. Praktické informace o tom, jak pracovat na svém sebevědomí, asertivitě a jak se naučit přijímat kritiku, spolu s praktickými cvičeními na posílení sebevědomí a sebedůvěry.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
E-book Plnoštíhlá krása - S. Krajíčková

PLNOŠTÍHLÁ KRÁSA

Skutečná přitažlivost a sebevědomí nezávisí na váze, ale na tom, jak se cítíte ve vlastní kůži. Praktické informace, o tom, jak si vybírat oblečení tak, aby Vám slušelo, sedělo a bylo Vám pohodlné, ale hlavně také tak, abyste v něm vypadala skvěle. V druhé části e-booku naleznete praktická cvičení na posílení sebevědomí a sebedůvěry.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Konzultace, koučink Stanislava Krajíčková

KONZULTACE, KOUČINK

Konzultace, které nabízím, jsou unikátní kombinací koučinku, terapie a mentorování. Poskytnou Vám nástroje a podporu potřebné pro Vaši osobní transformaci i proměnu a pochopení Vašich vztahů. Sama jsem překonala mnoho životních výzev a díky tomu Vám mohu poskytnou empatii, porozumění, prostor ke sdílení a praktické rady, které skutečně fungují. Můj osobní příběh mě naučil, že změna není snadná, ale je možná. Pomůžu Vám najít radost, sebedůvěru a lásku k sobě, cestu k životním snům a harmonickým vztahům. - Porozumíte Vašim emocím, myšlenkám a chování. - Naučíte se, jak se mít ráda a vážit si sama sebe (což je základ pro všechny ostatní vztahy ve Vašem životě). - Získáte nástroje a techniky, které Vám pomohou efektivněji komunikovat s Vašimi blízkými, což povede k vyřešení konfliktů a posílení vztahů. - Práce na sobě a se svými vnitřními přesvědčeními Vám pomůže zvýšit sebevědomí a odvahu jít za svými sny a cíli. - Naučíte se techniky a strategie pro zvládání stresu a emočních výkyvů. Přispějete tím k celkové pohodě a schopnosti udržet si vnitřní klid. - Společně prozkoumáme Vaše životní cíle a ambice a vytvoříme plán, jak jich dosáhnout. - Konzultace Vám poskytnou nástroje k budování zdravých a harmonických vztahů, ať už jde o partnerské vztahy, přátelství nebo vztahy v rodině.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do PzP jsem poprvé vstupovala v roce 2017. Chtěla jsem se naučit, jak postavit web, zjistit, jak se pohybovat v on-line prostoru a on-line marketingu. Zajímalo mě, co to je e-book, jak ho napsat, jak psát články a dělat blog, e-mailing a další věci kolem. Všechny znalosti z kurzu jsem využívala ve své práci i mimo ni. Znovu jsem naskočila do PzP v roce 2023, kdy jsem se rozhodla, že si i já vybuduji své podnikání v on-line světě. Kurz jde krok za krokem, obsahuje jasné a srozumitelné návody a má spoustu dalších bonusů, které mají obrovský přínos. A hlavně je kolem něj úžasná komunita lidí a podpora na každém kroku. Co musím vyzdvihnout je i obrovský přesah kurzu do ostatních oblastí mého života. Najednou jsem měla touhu se dále vzdělávat a rozvíjet, učit se nové věci a dále postupovat a nezůstávat na místě. Vstup do kurzu PzP byl mou nejlepší životní investicí. Děkuji Stáně a Jirkovi za tak ucelený a funkční návod na život, ze kterého si nemusím brát dovolenou. 😉
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže