header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šťastná čtyřicítka Silvie Pluhařová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Silvie a jsem šťastná čtyřicítka. Cestování mám v krvi už od raného dětství. Díky mamince držitelce tehdy bezplatné průkazky na vlak, jsme doma doslova neposeděly a naši zemi sjížděly křížem krážem po železnici. Měla jsem pak období, kdy se mi cestovat vůbec nechtělo, až když se naše hranice otevřely plně a s nimi i možnosti objevovat vzdálené destinace jako USA, Mongolsko, Kuba a další, přišel nový impuls poznávat úplně jiné krajiny, kultury a nápoje. Jedna z nejzajímavějších destinací, které jsem dosud navštívila, byly ostrovy Réunion a Mauricius. S dětmi pak cestování získalo nový rozměr. 😊 Už vymýšlíme program, aby bavil i je, aby nebyly otrávené z dlouhých přejezdů, abychom neslyšeli otázku, kdy už tam budeme a co tam jako budeme dělat. A tak si užily aquapark na Réunionu, krmily žirafy na Mauriciu nebo se už dvakrát učily surfovat v Portugalsku. Mám ráda svobodu rozhodování a z toho důvodu si cesty od ubytování až po program plánujeme sami. Do eBooků vkládáme naše zkušenosti s ubytováním, letenkami, také náš rozpočet a detailní program, který můžete pohodlně absolvovat s dětmi. Ve všech destinacích mi vždy pomohla znalost francouzštiny, kterou ovládám díky francouzskému gymnáziu a na kterou mi nedovoluje zapomenout můj francouzský muž. Francouzština je nádherný jazyk, který může vzbuzovat obavy svou zdánlivou složitostí. Inspiraci do mého online kurzu Domluvte se ve Francii jsem čerpala hlavně z našich dětí, které se tento jazyk učily přirozeně a vždy s úsměvem. :)

Gramatické minutovky

Ochutnejte se mnou francouzštinu. :) Čeká na vás 10 krátkých videí se základní francouzskou gramatikou. Ať máte vše po ruce, mám pro vás i PDF, ve kterém najdete praktické shrnutí. Podíváme se mimo jiné na členy, zápor, jak se tvoří otázka, přivlastňovací zájmena, přídavná jména, množné číslo a mnoho dalšího. Stihnete je u ranní kávy, čaje, před spaním, po probuzení, při venčení, při obědě, kdykoli chcete... Možná si vytvoříte návyk a s francouzštinou už nebude chtít přestat. :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

5 jednoduchých pravidel francouzské výslovnosti

Francouzština je nádherná řeč, kterou bychom rádi ovládali, ale na první pohled v nás může vyvolávat pocit, že je velmi těžká. S mým mužem Francouzem, jsme přemýšleli, čím to je. Proč se nám zdá francouzština těžší než ostatní jazyky? Ve slovesných časech to není. Při běžné konverzaci si vystačíte se třemi časy. To zní dobře, ne? :) Ve slovíčkách to taky nebude. Všechny jazyky mají odlišná slovíčka a je třeba se s nimi seznámit. Může to být ve skladbě věty? Určitě ne. Francouzi také řeknou "já tě miluji" a ne třeba "miluji já tě". Tak v čem je ta zdánlivá potíž? Shodli jsme se, že ve výslovnosti. Francouzština má několik prvků, které se nám mohou zdát ve výslovnosti moc náročné. Ale i francouzská výslovnost má svá pravidla, která vám pomohou otevřít vaši cestu za francouzštinou, podívejte se na video.:)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Tajemný ostrov Réunion a jeho legendy

Stáhněte si zdarma réunionské legendy a nechte se unést příběhy plné vášně, které vycházejí ze skutečných událostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Léto ve Francii

Znáte to taky? Poctivě se učíte cizí jazyk, snažíte se zapamatovat slovíčka, děláte plno cvičení a pak když přijde na konverzaci zamrznete a nevydáte ani hlásku? 🙈 Mám pro vás skvělého francouzského parťáka pro vaše cesty. 😄 Nemusíte už zažívat nejistotu, když si budete chtít ve Francii objednat v restauraci, koupit vstupenku do muzea nebo si vyzkoušet ty krásné šaty, které vidíte za výlohou francouzského butiku. 🥰 S PDF Léto ve Francii v telefonu vám stačí kliknout na větu, kterou právě potřebujete, poslechnout si audio a zopakovat. 😄 V PDF Léto ve Francii najdete 65 praktických vět doprovázené audiem, abyste věty jednoduše vyslovili.😄 Samozřejmostí je i verze k tisku, abyste měli svého francouzského pomocníka neustále po ruce a mohli se tak domluvit jednoduše a bez lovení polozapomenutých slovíček. 😀 Ještě váháte? Neváhejte, pomocník už se těší na vaši společnou pohodovou cestu do Francie. 😀
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Přehled francouzských časů

Ztrácíte se ve francouzských časech? Chcete mít konečně jasno, kdy který čas použít? Mám pro vás srozumitelný přehled časů, které opravdu při konverzaci použijete. V PDF najdete umístění časů na časové ose, ujasníte si jejich použití a naučíte se, jak se dané časy tvoří.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz - Domluvte se ve Francii

Online kurz, se kterým se ve Francii opravdu domluvíte. Objednáte si francouzsky kávu na terase, poradíte si v restauraci, vyznáte se ve francouzských pozdravech a nezaskočí vás žádné číslo. Pokud vyrážíte do Francie a nechcete trávit hodiny nad francouzskou gramatikou, ale zároveň chcete být vybaveni základy tohoto jazyka, pak je kurz právě pro vás. :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online kurz - Hravá francouzština pro začátečníky

Pojďte se mnou začít s francouzštinou. :) Naučte se představit a snadněji navažte kontakt třeba na narozeninovém večírku. Snadněji navažte kontakt bez potřeby překladače nebo překladatele. Zahrňte do konverzace i své přátele a rodinu. Umějte je popsat jak fyzicky tak charakterem. Osvojte si přítomný čas. Naučte se popsat svůj celý den od rána až do večera. A mnoho dalšího. :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Réunion a Mauricius s dětmi

Následujte své srdce a objevte nádherné ostrovy, ze kterých se nebudete chtít vrátit. S naším e-bookem (průvodcem) si svou cestu zorganizujete hladce z tepla domova a ještě ušetříte čas a peníze. Součástí eBooku je skvělý bonus "Polárka na cesty" - přehled základních francouzských slovíček.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Západ Portugalska – výlety a surf

Objevte radost ze surfování a naskočte na portugalskou vlnu. Milujete vítr ve vlasech? Máte rádi pocit, že se pohybujete svobodně jako pták? Na surfu tohle vše zažijete. V průvodci mám pro vás všechny detailní informace, abyste si své prázdniny naplánovali snadno a rychle. K eBooku dostanete úžasný bonus "Surfování - návod pro začátečníky".
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi daly do rukou úžasný praktický nástroj k vybudování funkčního online podnikání. Do kurzů se můžu kdykoliv vracet podle potřeby, a tím stále rozšiřovat své vědomosti díky úpravám kurzů, které se přizpůsobují novým technologiím a aktualizacím. Kurzy mi také daly svobodu sdílet své zážitky podle sebe a být samostatná při tvorbě svého podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže