header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šťastná čtyřicítka Silvie Pluhařová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Silvie a jsem šťastná čtyřicítka. Už přes deset let jsem pyšnou maminkou dvou úžasných dětí. Moc rádi s rodinou cestujeme a od doby, kdy vše násobíme čtyřmi, si své cesty převážně plánujeme a realizujeme sami. Vyměnili jsme hotely s bazény za pronajaté byty, all inclusive za supermarkety a za peníze, které takto získáme, si užijeme něco navíc. Třeba lekce surfu nebo dobrou restauraci v prázdninové destinaci. Určitě sami víte, že když cestujete na vlastní pěst, dá se rozpočet velmi snížit. Jediné, co vás to naopak stojí více, je váš čas, který musíte věnovat vyhledávání informací. Navíc není jednoduché vymyslet program, který bude bavit celou rodinu. Dělám to stejně, vyhledávám informace všude možně a trávím tím plno času. Proto mi přišlo super, udělat z našich cest eBooky (průvodce), kde budou všechny důležité informace a odkazy pohromadě.

Tajemný ostrov Réunion a jeho legendy

Stáhněte si zdarma réunionské legendy a nechte se unést příběhy plné vášně, které vycházejí ze skutečných událostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Réunion a Mauricius s dětmi

Následujte své srdce a objevte nádherné ostrovy, ze kterých se nebudete chtít vrátit. S naším e-bookem (průvodcem) si svou cestu zorganizujete hladce z oblíbeného křesla a ještě ušetříte čas a peníze.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Západ Portugalska – výlety a surf

Objevte radost ze surfování a bezpečně naskočte na portugalskou vlnu. V průvodci mám pro vás všechny detailní informace, abyste si své prázdniny naplánovali snadno a rychle.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi daly do rukou úžasný praktický nástroj k vybudování funkčního online podnikání. Do kurzů se můžu kdykoliv vracet podle potřeby, a tím stále rozšiřovat své vědomosti díky úpravám kurzů, které se přizpůsobují novým technologiím a aktualizacím. Kurzy mi také daly svobodu sdílet své zážitky podle sebe a být samostatná při tvorbě svého podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže