header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šťastná čtyřicítka Silvie Pluhařová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Silvie a jsem šťastná čtyřicítka. Cestování mám v krvi už od raného dětství. Díky mamince držitelce tehdy bezplatné průkazky na vlak, jsme doma doslova neposeděly a naši zemi sjížděly křížem krážem po železnici. Měla jsem pak období, kdy se mi cestovat vůbec nechtělo, až když se naše hranice otevřely plně a s nimi i možnosti objevovat vzdálené destinace jako USA, Mongolsko, Kuba a další, přišel nový impuls poznávat úplně jiné krajiny, kultury a nápoje. Jedna z nejzajímavějších destinací, které jsem dosud navštívila, byly ostrovy Réunion a Mauricius. S dětmi pak cestování získalo nový rozměr. 😊 Už vymýšlíme program, aby bavil i je, aby nebyly otrávené z dlouhých přejezdů, abychom neslyšeli otázku, kdy už tam budeme a co tam jako budeme dělat. A tak si užily aquapark na Réunionu, krmily žirafy na Mauriciu nebo se už dvakrát učily surfovat v Portugalsku. Mám ráda svobodu rozhodování a z toho důvodu si cesty od ubytování až po program plánujeme sami. Do eBooků vkládáme naše zkušenosti s ubytováním, letenkami, také náš rozpočet a detailní program, který můžete pohodlně absolvovat s dětmi. Ve všech destinacích mi vždy pomohla znalost francouzštiny, kterou ovládám díky francouzskému gymnáziu a na kterou mi nedovoluje zapomenout můj francouzský muž. Francouzština je nádherný jazyk, který může vzbuzovat obavy svou zdánlivou složitostí. Inspiraci do mého online kurzu Domluvte se ve Francii jsem čerpala hlavně z našich dětí, které se tento jazyk učily přirozeně a vždy s úsměvem. :)

Tajemný ostrov Réunion a jeho legendy

Stáhněte si zdarma réunionské legendy a nechte se unést příběhy plné vášně, které vycházejí ze skutečných událostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 jednoduchých pravidel francouzské výslovnosti

Francouzština je nádherná řeč, kterou bychom rádi ovládali, ale na první pohled v nás může vyvolávat pocit, že je velmi těžká. S mým mužem Francouzem, jsme přemýšleli, čím to je. Proč se nám zdá francouzština těžší než ostatní jazyky? Ve slovesných časech to není. Při běžné konverzaci si vystačíte se třemi časy. To zní dobře, ne? :) Ve slovíčkách to taky nebude. Všechny jazyky mají odlišná slovíčka a je třeba se s nimi seznámit. Může to být ve skladbě věty? Určitě ne. Francouzi také řeknou "já tě miluji" a ne třeba "miluji já tě". Tak v čem je ta zdánlivá potíž? Shodli jsme se, že ve výslovnosti. Francouzština má několik prvků, které se nám mohou zdát ve výslovnosti moc náročné. Ale i francouzská výslovnost má svá pravidla, která vám pomohou otevřít vaši cestu za francouzštinou, podívejte se na video.:)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Réunion a Mauricius s dětmi

Následujte své srdce a objevte nádherné ostrovy, ze kterých se nebudete chtít vrátit. S naším e-bookem (průvodcem) si svou cestu zorganizujete hladce z tepla domova a ještě ušetříte čas a peníze. Součástí eBooku je skvělý bonus "Polárka na cesty" - přehled základních francouzských slovíček.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Západ Portugalska – výlety a surf

Objevte radost ze surfování a naskočte na portugalskou vlnu. Milujete vítr ve vlasech? Máte rádi pocit, že se pohybujete svobodně jako pták? Na surfu tohle vše zažijete. V průvodci mám pro vás všechny detailní informace, abyste si své prázdniny naplánovali snadno a rychle. K eBooku dostanete úžasný bonus "Surfování - návod pro začátečníky".
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz - Domluvte se ve Francii

4týdenní online kurz, se kterým se ve Francii opravdu domluvíte. Objednáte si francouzsky kávu na terase, poradíte si v restauraci, vyznáte se ve francouzských pozdravech a nezaskočí vás žádné číslo. Pokud vyrážíte do Francie a nechcete trávit hodiny nad francouzskou gramatikou, ale zároveň chcete být vybaveni základy tohoto jazyka, pak je kurz právě pro vás. :)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi daly do rukou úžasný praktický nástroj k vybudování funkčního online podnikání. Do kurzů se můžu kdykoliv vracet podle potřeby, a tím stále rozšiřovat své vědomosti díky úpravám kurzů, které se přizpůsobují novým technologiím a aktualizacím. Kurzy mi také daly svobodu sdílet své zážitky podle sebe a být samostatná při tvorbě svého podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže