header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šťastná čtyřicítka Silvie Pluhařová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Silvie a jsem šťastná čtyřicítka. Miluji nové zážitky a ráda je posílám dál. Píši své zkušenosti na svůj blog a předávám inspiraci, ať už k objevení nové destinace, k vyzkoušení nového sportu, nebo přenáším své vědomosti načerpané z mého aktuálního studia. Mé cestovatelské eBooky jsou ucelenými průvodci, ve kterých najdete veškeré potřebné informace, itineráře a odkazy k pohodlnému objevení dané destinace. Život je sen. 😊

Surfování – návod pro začátečníky

Toužíte vyzkoušet surf, ale máte plno otázek? Vše, co vás zajímá, najdete v tomto praktickém návodu pro začátečníky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemný ostrov Réunion a jeho legendy

Ostrov Réunion je multikulturním sopečným ostrovem bohatým na svou historii, jehož legendy odrážejí jeho temná období. Nahlédněte pomocí tohoto eBooku do jeho duše a poznejte spolu se mnou jeho krásu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Réunion a Mauricius s dětmi

Poznejte ostrovy Indického oceánu Réunion a Mauricius západně od Madagaskaru. V eBooku najdete všechny potřebné informace spolu s programem, praktickými tipy a odkazy na jednom místě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Portugalsko – výlety a surf

eBook, ve kterém najdete nabitý program, který vydá na týden až 14 dní.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi daly do rukou úžasný praktický nástroj k vybudování funkčního online podnikání. Do kurzů se můžu kdykoliv vracet podle potřeby, a tím stále rozšiřovat své vědomosti díky úpravám kurzů, které se přizpůsobují novým technologiím a aktualizacím. Kurzy mi také daly svobodu sdílet své zážitky podle sebe a být samostatná při tvorbě svého podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže