header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Starostlivý táta Zdeněk Foret

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Mým posláním je žít a největší výzvou mého života je "zůstat svěží, dokud život běží"! Jen spokojený život mi dává smysl, proto se ho snažím naplnit tím, co mi dělá radost a z čeho mám dobrý pocit. Svému životu dávám smysl skrze pohyb, ke kterému byli lidé stvořeni. V mé kondici se odráží mé budoucí úspěchy. V tomto duchu vychovávám i své děti a předávám inspiraci svému okolí. Pokud nacházíte v pohybu a ve své kondici stejný smysl života, tak pro vás můžou být inspirací mé eBooky, on-line kurzy, nebo i osobní setkání.

Strava pro běžný život

Jak byste se měli stravovat, abyste se cítili fajn a byli plní energie? Co by měla strava všechno obsahovat, abyste měli dostatečný příjem živin? To je obsahem eBooku "Strava pro běžný život", kde se dozvíte ty nejdůležitější věci, u kterých můžete začít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Strava pro sportovce

Jak byste se měli stravovat, abyste byli plní energie pro váš výkon? Co by měla strava všechno obsahovat, abyste měli dostatečný příjem živin a vaše tělo nestrádalo? To je obsahem eBooku "Strava pro sportovce", kde se dozvíte ty nejdůležitější věci, které vám zpříjemní trénink.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Strava pro nový život

Jak byste se měli stravovat, když plánujete, nebo už čekáte miminko? Co jíst a co ne, abyste se cítili fajn a byli "plní energie"? Co by měla strava všechno obsahovat, abyste měli dostatečný příjem živin pro vás i vaše miminko? To je obsahem eBooku "Strava pro nový život", kde se dozvíte ty nejdůležitější věci, které vám pomohou správně o sebe pečovat během těhotenství. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kdo dýchá, ten žije!

Dýchání se odráží nejen v našem tréninku, ale především v našem životě. Dýchání je první věc, která netrénovanému člověku během sportovního výkonu dojde. Jako druhá věc se objeví vyčerpání a svalová únava, která je provázena špatným držení těla. V tomto stavu už nemáte ke zranění daleko. Tak jako byste měli připravit svaly na pohyb a zvyknout je na zátěž, stejně tak byste měli věnovat čas nácviku dýchání. Silný dech vám bude oporou ke snadnému a efektivnímu cvičení. Proto jsem pro vás připravil 3 videa s názvem "Kdo dýchá, ten žije", která vám usnadní cestu tréninkem. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Úvod do tréninku se závěsným systémem TRX

Představte si, že máte svoji vlastní posilovnu a můžete si zacvičit kdekoliv, kde se právě nacházíte! Díky závěsnému systému nemusíte zůstat jen u představ, ale během chvilky začít pracovat na své kondici a postavě. Největší zátěž, kterou byste měli v životě zvládnout je vaše tělo, a to bude pracovat pro vás, když vy budete pracovat s ním!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tátové běhají s úsměvem

Běh je úžasná věc, obujete se a běžíte. Pokud žijete v prostředí, kde se obouvat nemusíte a vyběhnete na boso do volné přírody, je to ještě úžasnější. Pocit té svobody, volného pohybu, kdy cítíte, jak se vám krásně dýchá a vlasy vám ovívá příjemný vánek. Hned po chůzi je běh nejpřirozenějším a také tím nejjednodušším pohybem, kterým si lze získat nebo udržet kondici. Přestože je to tak jednoduché, pro mnoho lidí není snadné začít.  Spousta klientů se mě ptá,  jak začít běhat, jak si udržet kondici, nebo jak trénovat efektivně. Jako odpověď jsem vytvořil kurz "Tátové běhají s úsměvem".
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
On-line kurzy "Podnikání z pláže" mi především poskytly know-how technického řešení, o kterém jsem měl jen povrchní znalosti. Zde jsem získal kompletní návod na vytvoření vlastního prodejního webu. Navíc je to místo, které mi dodává novou energii a inspiraci a pomáhá mi splnit si svůj sen. A jako BONUS :-) jsem mezi spolužáky našel několik dobrých přátel.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže