header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Srdce přírodě Petra Linhová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada
Absolvované kurzy
Přestože se věnuji biologii téměř deset let, příroda mě nepřestává fascinovat - vůně lesa, staré stromy, nebo třeba rozmanitost kvetoucích luk. Proto lidem ukazuji, že se na zlepšení životního prostředí může podílet každý. Jednoduše tím, že začne u sebe doma.

5 užitečných rostlin pro každou zahradu

V e-booku najdete inspiraci na 5 užitečných rostlin, které by neměli chybět v žádné (nejen přírodní) zahradě. Zamilujete si je, i když nejste zrovna zahradník.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství přírodní zahrady

Prvních 8 kroků k přírodní zahradě přehledně sepsaných tak, aby si každý mohl postupně začít plnit svůj sen o živé a krásné zahradě. Představte si, jak Vaše zahrada barevně kvete, Vy obdivujete motýly a švitořící ptáky. Praktické návody Vám rovnou ukáží, jak na to.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi především ukázal způsob, jak předávat své znalosti dál. Způsob, jak své myšlenky a poznatky dostat k lidem, kteří chtějí pomáhat přírodě, jen třeba neví, jak na to. Díky kurzu tak můžeme pomáhat přírodě společně.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže