header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spolu v salonu – Najdu talent v každém z vás Andrea Josková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Ambasadorka značky L’Oréal Professionnel, 13 let členka francouzské asociace Haute Coiffure Francaise Paris Kadeřnice a majitelka salonu s třicetiletými zkušenostmi, díky nímž za mnou pravidelně dojíždějí klientky ze všech koutů České republiky. Průvodkyně profesionálním růstem pro další kadeřníky, kterým pomáhám společně se svou iniciativou www.spoluvsalonu.cz posouvat jejich kadeřnické a podnikatelské umění vždy o kousek dál. Ráda naučím a předám veškeré informace potřebné k fungování a prosperitě vašeho salonu.

Kdo jsi? Ke které z pěti kadeřnických osobnosti patříš právě ty?

V jakém salonu se budeš cítit dobře? Jaký typ klientů nejvíce ocení tvé služby? Jak prohloubit své sebepoznání a najít své silné stránky? Odpovědi najdeš zde. Získáš také inspiraci a tvůj další rozvoj a směřování. Klíčem k úspěchu jsi ty.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace pro kadeřnické talenty Vip proměna v profesionála

Tápeš ve směru tvé profesní cesty? Toužíš si uvědomit své unikátní hodnoty tvého kadeřnického talentu? Nevíš jak na kvalitní profesionální servis? Znáš svou cenu a umíš se ohodnotit? Jak se propagovat, aby to bylo účinné a nebyla to ztráta času? Kdo jsi a kdo je tvůj ideální klient?
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Velice děkuji za veškeré cenné informace a možnost prohloubení znalostí. Oceňuji velkou pomoc k dokončení své vize a pohled na podnikání z jiné strany. Stáňa mi ukázala on-line cestu a na co nezapomenout při splnění svého snu. Děkuji. 🙏
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže