header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Společně ke zdraví Lenka Kepičová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem expert na atopický ekzém, protože v této oblasti mám bohaté osobní zkušenosti. Pomáhám lidem najít příčinu ekzému, nasadit vhodnou terapii a tím dostat ekzém z těla pryč. Po celou dobu studování, vzdělávání, experimentování, hledání řešení pro moji dceru s atopickým ekzémem jsem věřila, že i tahle nemoc má řešení. A vyplatilo se! Úspěšné řešení jsem našla, až jsem pochopila funkci těla jako celku. Je třeba pochopit, že každý člověk je individuální. A i když existují obecná řešení, tak právě ta obecná řešení individuálně nefungují. Proto poskytuji konzultace, abych pomohla lidem najít řešení v konkrétních situací na míru. A povídání s lidmi mne dovedlo k řešení nejen atopického ekzému, ale i k řešení dalších autoimunitních nemocí. Teď už vím, že autoimunitní onemocnění lze vyřešit. Poradím Vám JAK. Tedy navrhnu terapii, která zafungovala nejen u mé dcery. A věřím, že bude účinná i u Vás.

4 kroky, jak dostat ekzém z těla pryč

V tomto ebooku se snažím vysvětlit, jaké kroky nás vedly k úspěšnému vyřešení rozsáhlého atopického ekzému u dcery. Toto krvavé období trvalo 4 roky. Naše rodina neměla lepší či horší dny, lepší či horší roční období, měli jsme pouze krvavé a bolavé období, dlouhé, vyčerpávající a ubíjející pro nás pro rodiče, ale co teprve pro ni, malinkou holčičku, která si tím prošla bez pauz... Byla to dlouhá cesta, ale naštěstí po pochopení, jak vše v těle funguje, cesta byla rychlá a ÚSPĚŠNÁ. Tuto cestu můžu ukázat i Vám, aby to trápení bylo rychle za Vámi. Ukážu Vám, jaké kroky jsou třeba udělat, aby člověk dostal ekzém z těla pryč.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak ne/žít s ekzémem

V tomto ebooku detailně popisuji náš život s ekzémem od začátku až do konce. Popisuji naše pokusy, omyly, naše x-leté zkušenosti, které nás potkaly na cestě při hledání řešení jak vyléčit atopický ekzém. Jaké informace z ebooku získáte? - Jak řešit tělo jako celek - Jak se chovat při akutní fázi - Jak řešit klidovou fázi - Jak se starat o kůži - Vlivy působící na kůži - Strava a kůže - Jak dostat ekzém z těla pryč - nastavení terapie. Vy už nemusíte procházet touto dlouhou cestou a hledat další řešení, v ebooku detailní řešení najdete.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Myslím, že mi přinesl mnohem víc, než jsem očekávala. Nastartoval mne a dal mi sílu pokračovat v práci, která mne již roky moc baví a naplňuje. Posunula jsem se o několik schůdků vpřed. Ráda si povídám s lidmi a ráda jim předávám to nejlepší, co můžu předat ze svých znalostí a zkušeností týkajících se podpory zdraví. Poradenství nejen o ekzému, imunitě, alergiích, astmatech mne těší, protože je to již úspěšně za námi a mám lidem, kteří hledají pomoc, co nabídnout. Kurz podnikání z pláže mi pomohl se zviditelnit. Celý můj projekt, který jsem měla roky v hlavě, jsem dala na "papír", spíše na web a věřím, že se rozšíří mezi lidi, kteří moji pomoc hledají. Za což budu moc ráda. Když jsem se do kurzu přihlásila, ani mne nenapadlo, že mne úplně pohltí a že budu denně plnit s nadšením úkoly! S každým dnem jsem získávála víc a víc chuti do práce a viděla smysl toho, co dělám. Se samotným výsledkem a finálním produktem jsem překvapila sama sebe. Dělá mi velkou radost a hlavně tehdy, když mi lidi volají a píšou o rady a informace. A když mi dají pozitivní zpětnou vazbu a jsou spokojení a uzdravují se, tak to je můj největší bonus tohoto kurzu. Vidím, že moje práce mi dává smysl. Věřím, že mne má práce snů zavede na tu vysněnou pláž. Děkuji Stáňo a velký DÍK také Tvému úžasnému podporujícímu týmu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže