header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

SpokoŠkola Monika Hoštičková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jmenuji se Monika Hoštičková a jsem učitelka, která miluje práci s dětmi. Díky dlouholetým zkušenostem pomáhám rodičům provést jejich dítě prvním stupněm základní školy v klidu a s nadhledem tak, aby se všichni cítili spokojení. Pracuji na 1. stupni základní školy a nejlépe se cítím v houfu dětí při společné práci a komunikaci nad tématy školními i jinými. Na mém webu najdete tipy, rady a nápady pro vyučování i volný čas dětí. Na facebookové stránce odpovídám na dotazy rodičů, které souvisí především s komunikací vás, rodičů, s dětmi doma. Přidávám náměty, jak vychovat děti sebevědomé, samostatné a zodpovědné. Pořádám letní příměstské tábory, které mě neskutečně baví a nabíjí.

Domácí příprava po uzavření škol

Jak mít úkoly hotové a zůstat spokojeným rodičem, to je hlavní myšlenka ebooku. Nabízí tipy pro zjednodušení, zefektivnění a lepší organizaci domácí přípravy. Využijete jej i při normálním chodu škol.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Miluju tu nádhernou atmosféru, kterou umožňuje práce s dětmi. Jejich nadšení a nápady, zvídavé otázky a možnost provázet je vzděláváním a výchovou tak, aby neztratily zájem a zůstaly veselé a spokojené, mě naplňuje. Otázky rodičů, jak podobným způsobem pracovat s dětmi doma, mě pobízely k dalším nápadům a realizacím. Mrzelo mě jen, že nedokážu odpovědět všem, kteří se ptají. Tuhle možnost mi nabídla svými kurzy Podnikání z pláže právě Stáňa. Naučila mě pracovat on-line, i když jsem si to na začátku vůbec nedovedla představit. Je to skvělá příležitost. Získala jsem další možnost, jak být prospěšnější a spokojenější. Moc si toho vážím.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže