header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spokojený tým, šťastná firma Šárka Škodová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jmenuji se Šárka Škodová a jsem především máma čtyř báječných, doma vzdělávaných dětí. Jsem také úspěšná tým-leaderka a expertka na firemní štěstí. Ukazuji, jak být svobodným leaderem. Jak mít úspěšnou firmu a dostatek volného času zároveň. Pomáhám tvořit stabilní týmy a šťastné zaměstnance. 15 let zkušeností s vedením lidí ve firmách různých velikostí v komerční i neziskové sféře, vedení kolektivu převážně mužského i ryze ženského, u nás i v zahraničí, mě postupně přivedlo ke zjištění, že vůbec nezáleží na tom, v jakém oboru se podnik pohybuje. Všichni zaměstnanci jsou především lidé. Chtějí pracovat tam, kde je jim dobře. Kde se cítí bezpečně. Kde se o ně někdo zajímá a naslouchá jim. V takovémto prostředí pak mohou uplatnit to, co umí nejlépe a podávat mimořádné výkony. A je jedno, jestli se jedná o tým o deseti lidech, nebo zda jde o drobného podnikatele se dvěma brigádníky.  V praxi jsem ověřila, že základní prvky práce s týmem se stále opakují. A pokud se provádí pravidelně, zaberou jen málo času a výsledky jsou ohromující. Své zkušenosti předávám skrze blogové články, e-booky, firemní semináře vytvořené na míru, online semináře, externí týmové facilitace a příspěvky na sociálních sítích. Pevně věřím, že lídrem se člověk ani nerodí, ani se jím nestává. Lídři se rozhodují být lídry! Rozhodněte se a vydejte se se mnou na cestu úspěšného tým lídra ;). Šárka

Jak se zbavit části pracovních povinnosti. Efektivně v 5 krocích

Chcete zjistit, co konkrétně vás připravuje o čas? Které procesy a každodenní úkony optimalizovat? Jaké činnosti můžete delegovat? Jak delegovat, aby to spolupracovníci přijali s nadšením? Znát tajemství úspěšného vedení týmu? Dozvědět se, co můžete udělat pro získání volného času hned teď? E-book přináší řešení VÁM na míru! Každý jsme jiný. Máme rozdílné schopnosti, možnosti, pracovní i životní podmínky. Právě proto v tomto e-booku nenajdete obecně platný seznam činností, které je dobré dělat, nebo nedělat. Žádný takový univerzální seznam totiž neexistuje.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

11 triků úspěšné týmové komunikace

Ptáte se někdy sami sebe, co děláte špatně, že lidi neslyší to, co říkáte? Co kdybych vám řekla, že neděláte špatně vůbec nic! Jsme zkrátka jen každý jiný. Jiné informace považujeme za důležité, vyhovuje nám jiný styl komunikace a preferujeme jiné komunikační kanály. Také si každý z nás obaluje přijímané sdělení vlastní vrstvou emocí a pocitů. A víte co? Tohle všechno je úplně z pořádku! 11 triků úspěšné týmové komunikace je e-book, který na 11 stránkách nabízí v praxi osvědčené techniky, myšlenky a nástroje, které je možné využít v každodenní komunikaci nejen v týmu, ale i v rodině a partnerství. Pomůže vám porozumět tomu, co všechno ovlivňuje naší komunikaci a nabídne konkrétní akční kroky ke zlepšení stavu. Věřím, že vás také podnítí k pochopení, že rozdílnost a jedinečnost není slabinou, ale příležitostí k růstu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 praktik úspěšného tým leadera

# Hledáte cestu, jak mít spokojené zaměstnance, úspěšnou firmu a dostatek volného času zároveň? # Chcete umět vaše spolupracovníky motivovat k lepším výkonům? # Hledáte inspiraci jak lidi přimět, aby jim na firmě opravdu záleželo? # Potřebujete v týmu uvolnit atmosféru, narovnat komunikaci? # Chybí vám nástroje, jak získat od zaměstnanců zpětnou vazbu? Pak jste tu správně! Díky e-booku: Zjistíte, jak s lidmi jednat, aby byli ochotní ze sebe vždy vydat to nejlepší. Naučíte se objevit motivace lidí, jejich silné i slabé stránky a zjistíte, jak tyto informace využít k rozvoji celé firmy. Poznáte, jak proměnit zaměstnance v loajální spolupracovníky, kterým na firmě záleží. Získáte osvědčený nástroj pro odložení tíhy, narovnání komunikace a uvolnění atmosféry v týmu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
🌴 Víte, co dělí NEMÍT od MÍT? CHTÍT! Asi tak před rokem jsem měla takovou vizi. Dost nesmělý nápad, že bych mohla začít podnikat online. Jenže jak to celé uchopit? Kde začít? A pak jsem narazila na Stáňu z Podnikání z pláže a věděla, že přesně to chci. Ne, nebylo to vůbec jednoduchý. Někdy se mi chtělo to celý zmuchlat a zahodit, ale chtít to dotáhnout bylo naštěstí vždycky silnější 🙂. A teď jsem tu. Mám vlastní web, první produkty a s nimi i lidi, kteří mi píší, že je mé e-booky inspirovaly k akci. Nejzajímavější na tom je, že přestože jsem to nakonec stejně celé musela vymyslet, napsat a zařídit sama, bez téhle Stáni opory bych se do toho nikdy nepustila. Bez téhle pomoci, udání směru a vidiny konkrétního cíle bych pravděpodobně žádné online podnikání neměla. Díky Stáně teď můžu smysluplně zužitkovat svých dosavadních 15 let praxe s vedením lidí. Můžu pomáhat druhým pečovat o jejich týmy. Můžu být oporou na jejich cestě za úspěšnou firmou. Můžu pomoc udat směr ke spokojeným a loajálním spolupracovníkům .. 💙.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže