header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spokojené šestinedělí Hana Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem porodní asistentka, která pracovala několik let na novorozeneckém oddělení. Především jsem ale máma dvou synů. Před pár lety, po narození prvního syna, jsem zjistila, že období šestinedělí je dar. Dar, který je potřeba přijmout se všemi nástrahami a překážkami, které vám může přinést. I já jsem zažívala pocity úzkosti a nejistoty a spousty věcí jsem řešila za pochodu. Někdy i principem pokus omyl. Postupně jsem sice na plno věcí tzv. přišla, ale čas a energii, kterou mě to stálo, jsem mohla věnovat něčemu jinému. Dnes s čistým svědomím mohu říci, že po druhém porodu jsem první dny, týdny a měsíce prožila mnohem více v pohodě a stala se ze mě máma, která s láskou vzpomíná na toto kouzelné období. Mým cílem je předat své zkušenosti a vědomosti vám, budoucím maminkám, ale i vám, které již maminkami jste. Možná právě vy řešíte podobné problémy, které jsem před lety řešila i já, nebo plánujete další dítě a víte, že tentokrát byste chtěla spousty věcí udělat jinak. Věřím, že nechcete šestinedělí a další čas strávený se svým miminkem jenom přežít, ale mít z něho i upřímnou radost.

5 rad, jak zvládnout příchod z porodnice

V tomto eBooku naleznete praktické informace, jak se připravit na návrat z porodnice – vše o péči o miminko a své tělo po porodu. Zjistíte jak: - objevit krásu prvních okamžiků se svým miminkem - zvládnout příchod z porodnice bez stresu - mít čas na sebe a své miminko a nic jiného neřešit
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Prvních šest týdnů s tebou

Jedná se o praktického průvodce na cestě za spokojeným šestinedělím. - dozvíte se, jak bude probíhat váš pobyt na porodních sálech i oddělení šestinedělí - krok po kroku se seznámíte s veškerými vyšetřeními, která absolvujete vy i miminko v porodnici - poradím vám, jak mít vždy vše po ruce a jak nezapomenout kromě péče o miminko ani na sebe Šestinedělí se nebude opakovat, pojďte ho prožít spokojeně.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi otevřel dveře do zcela nového světa. Nejenže jsem se naučila si poměrně snadno a rychle postavit funkční web, ale i vytvořit online produkty, díky kterým mohu své vědomosti posílat dál mezi lidi mnohem snadněji a rychleji. A to že jsem to zvládla sama, pouze za pomoci kurzu a videí od Stáni, mě jen utvrdilo v tom, že dokážu tvořit a pokračovat dál. Vytvořila jsem si vlastní web, fanpage a našla spoustu nových online přátel a lidí, kteří mě nadále inspirují. Pochopila jsem, že mé pole působení nemusí být jen ve fyzické realitě, ale že mám co předat i přes virtuální prostor. Kurz naprosto splnil mé očekávání a díky němu jsem započala svou vlastní cestu směrem k té mé vysněné pláži.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže