header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spokojená máma Lucie Pešková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Ahoj, jsem Lucy. Pomáhám maminkám najít lehkost v životě s dětmi a odvahu cestovat. Jsem radostná žena, sama sobě dokonalou a s dětmi nejdál za rohem. Jsem manželka, máma dvou a maceška dalších dvou. Původní profesí architektka, které však mateřství obrátilo život vzhůru nohama – a tak teď sdílím svou cestu a pomáhám ženám najít rovnováhu v životě s dětmi. Tak, aby byly skvělými mámami, ale zároveň nezapomínaly být hlavně samy sebou. * Přestala jsem čekat na to „až děti vyrostou“ a rozhodla se žít naplno tady a teď. Zjistila jsem, že s dětmi život nekončí a ani se nepozastavuje, ale pokračuje a posouvá se úplně do jiné úrovně. Až v mateřství u mě nastal ten moment, kdy jsem se ve svém životě konečně zastavila, zamyslela, přehodnotila své priority a rozhodla se ho změnit. Změnit myšlení, návyky, rytmus. Našla jsem zpátky cestu ke své intuici, začala jsem naslouchat svému tělu, přestala jsem dělat věci jen proto, že se ode mě očekávají. Spolu se změnou myšlení jsem se postupně vrátila ke své vášni – ke kreativnímu psaní a tvoření. A taky miluju cestování, dobré jídlo a boty. Kromě toho, že jsem máma, jsem totiž pořád ta stejná já. Ráda i Tobě pomůžu najít tu Tvou cestu ke spokojenosti a lehkosti v životě s dětmi.

Spokojená máma aneb 7 bodů pro pohodové fungování domácnosti

*Chceš, aby tvá domácnost fungovala pohodově? *Chceš mít čas i sama na sebe? *Máš ale děti a pracujícího partnera a pořád ti to nějak nejde skloubit dohromady? Nenajdeš tu praktické rady do domácnosti, ale celkové zamyšlení nad způsobem jejího fungování a tvé roli v ní. Vím, co je základem úspěchu pohodového fungování domácnosti. Přečti si to i ty.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Spokojená máma na cestách: 7 bodů pro pohodové cestování s dětmi

Cestuješ ráda, ale přepadá Tě pocit, že vyjet někam s dětmi, nedej bože na delší cestu, vlastně vůbec nemá smysl? Rozumím Ti. Naše první poznávací rodinná cesta do zahraničí se třemi dětmi  nám pořádně otevřela oči. Nebyla to žádná dovolená v pravém slova smyslu. Cestování a poznávání jsme se ale vzdát nechtěli a potřebovali jsme najít takový způsob, abychom si všichni alespoň trochu přišli na své a měli chuť ještě někdy vyrazit znovu. V eBooku rozebírám 7 zásadních bodů, které je potřeba při cestování s dětmi brát v potaz a správný přístup k nim Ti zásadně zjednoduší vaše cestovatelská dobrodružství. Ušetři si nervy a pusť se do čtení!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vánoce v klidu se Spokojenou mámou

Taky bys už letos chtěla prožít Vánoce konečně v klidu? Rozumím ti. S narůstajícím počtem dětí jsem měla pocit, že úkolů a nápadů jen přibývá, ale realizace pokulhává. Pár let jsem se v tom plácala bez zásadního plánu nebo představy a vždycky „to nějak dopadlo“. Postupem času jsem však přišla na to, jak si celý vánoční čas opravdu užít a nestresovat se až do Silvestra. A, světe div se, na letošní Vánoce se opravdu těším. Pohádky, atmosféra, společný rodinný čas. Nikdo se nikam nehoní, nic nehoří. Klídek a pohoda. Chtěla bych, aby sis tu pohodu mohla dopřát i ty, a proto jsem vytvořila minikurz Vánoce v klidu se Spokojenou mámou. Je to 5 dní v mateřsky přívětivém tempu. Přidáš se?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Když se ohlédnu za posledním rokem, docela zírám, kam jsem došla, co všechno se mi podařilo a jak jsem se posunula. Kromě těch technicky zvládnutých věcí okolo webu, sociálních sítí a všech pomocných aplikací jsem hlavně dokázala krok po kroku překonávat sebe sama a jít s kůží na trh. Co pro mě bylo před rokem naprosto nemyslitelné, se dnes stává realitou. Příjemnou! Kurzy Podnikání z pláže jsou naprosto našlapané. Základka mi pomohla zformovat koníček na podnikání i se čtyřmi dětmi za zády. Ve střední si teď prohlubuju znalosti a souvislosti celého plážového podnikání. Kurzy mi daly pocit, že můžu. Všechny kroky jsou tak polopatě vysvětlené, že je zvládne opravdu každý. Doporučila bych je všem napříč odvětvími, stačí pouze odhodlání a touha vykročit v životě zase o kousek dál.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže