header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Spojeni s přírodou Veronika Velehradská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsme manželé, rodiče, průvodci na cestě životem a lektoři seberozvojových seminářů. Milujeme přírodu, procházky lesem, osobní rozvoj a rituály všeho druhu. Přírodní spiritualita je naší celoživotní vášní a radostí. Ukážeme Vám, že díky jednoduchým rituálům, meditacím a technikám, které Vás rádi naučíme, můžete snadno proměnit svůj život k lepšímu i Vy. A zároveň Vás moc rádi provedeme jakoukoli životní změnou.

Kolo roku

Napojte se na rytmy přírody. Objevte 8 svátků kola roku a využijte jejich sílu. Díky tomuto e-booku odhalíte, jak Vás ovlivňuje střídání ročních období, jaký význam mají jednotlivé svátky a období kola roku a také téma, které s sebou přináší a na které je dobré se tou dobou soustředit. Ke každému z 8 svátků získáte navíc jeden konkrétní tip na jednoduchý rituál.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 vykuřovadel, která si můžete sami nasbírat

V e-booku se dozvíte všechno, co potřebujete o vykuřování pro začátek vědět. Odhalíme Vám 5 vykuřovadel, která si můžete sami nasbírat a nebo si je vypěstovat. A také si povíme, na co konkrétně je použít a hlavně jak. Objevte spolu s námi kouzlo vykuřování!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Na co nezapomenout při rituálu

Projděte si 13 důležitých bodů, které Vám pomohou k vytvoření silného a krásného rituálu. Díky tomuto check listu se budete moci plně soustředit na rituál a užít si ho a nemyslet na technikálie.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vedená meditace – Spojení s lesem

Máte rádi přírodu? Baví Vás procházky v lese a chcete prožít hlubší zážitek? Chcete si užít chvilku pro sebe? Pak jste tu správně… Připravili jsem pro Vás vedenou meditaci, kterou je nejlepší provádět přímo v lese. Vezměte si s sebou telefon a pusťte si ji. Pokud nemáte tu možnost, můžete to udělat i z pohodlí domova. Díky ní: Se můžete napojit na lesní systém a prožít sílu lesního společenství. Je to opravdu nevšední zážitek. 🙂 Meditace obdržíte ve formátu MP3.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

10 tipů k sebelásce

💗 Chcete si zvýšit sebevědomí? 💗 Mít se více ráda? 💗 Dovolit si to, po čem už dlouho toužíte? Běží Vám hlavou někdy tyto věty? Nejsem dost dobrá. Jsem k ničemu. To nikdy nezvládnu. Raději bych se neviděla. Jsem blbá. Pak je na čase zapracovat na sebelásce. Nenechte se mýlit, sebeláska není sobectví. Je to cesta k tomu nejlepšímu člověku, kterým se můžete stát. Stáhněte si 10 jednoduchých sebeláskových tipů v PDF a udělejte další krok a nebo skok sama k sobě a své spokojenosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství rituálů kola roku

Miluješ přírodu a chceš se s ní propojit, naladit se na její rytmy a navrátit se zpátky k sobě? Vytratil se Ti smysl Vánoc, Velikonoc nebo dalších svátků kola roku? Chceš si užít jejich oslavu a ještě dlouho na ni s nadšením vzpomínat? Chceš plavat po proudu a ne proti němu? Potřebuješ zpomalit čas, na chvíli se zastavit a užívat si života plnými doušky? Chceš prožívat slavnostní chvíle a magické okamžiky? Co se v kurzu dozvíš? – 8 svátků kola roku (slunovraty, rovnodennosti, Hromnice, Čarodějnice, Dožinky a Dušičky), – jejich význam, – historie svátku a lidové tradice, – posvátné byliny, – pokrmy a nápoje – stravování podle kola roku, – seberozvojová cvičení, – vedené meditace, – tipy na rituál ke každému svátku, – tipy, na co se zaměřovat v každodennosti.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Spojování s přírodou

Napojte se na přírodu a místo, kde žijete! Jak se spojit s přírodou venku, doma i ve městě? Jak obohatit výlety do přírody o další rozměr? Jednoduché techniky. Krásné meditace (i v pohybu). Spojování s duchem místa.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Vykuřovadla a aromaterapie (nejen) v rituálech

Provoňte svůj domov i své rituály! Jak si míchat vlastní vykuřovadla? Jaké byliny použít? Kde je najít a nasbírat? Jak je poznat? Jak vykuřovadlo nabít svým záměrem? Jak bezpečně použít aromaterapii při rituálech? Jaké vykuřovadlo nebo éterický olej pro rituál zvolit? Kdy ho použít?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak udělat rituál od A do Z?

Podívejte se jak na to od A do Z! Jak si zvolit vhodné místo a čas pro rituál? Jak očistit sebe i prostor? Jaká vykuřovadla si připravit? Jak správně stanovit a formulovat záměr nebo přání? Jak vysvětit a poté zase zrušit posvátný prostor? (magický kruh, posvátný háj a živly) Jak dát rituálům ještě větší sílu? Jaké rituální pomůcky použít a jak si udělat oltář? Jak zapojit děti?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Síla slunce

Cítíte se unavení, vyšťavení nebo ve stresu a potřebujete dočerpat životní energii? Potřebujete se vrátit zpátky k sobě, k přírodě a jejím rytmům? Máte pocit, že Vám v životě něco důležitého chybí? Něco, na co jste zapomněli? Ztratili to po cestě? Chcete plavat po proudu a ne proti němu? Sluneční cyklus na nás působí daleko více, než si mnohdy uvědomujeme... Silně nás ovlivňuje – naši náladu, vztahy, činnosti, které děláme, zdraví… Pojďme s ním tedy pracovat vědomě. Společně odhalíme tajemství ročních období, dne a noci a 4 slunečních svátků – slunovratů a rovnodenností. Díky tomu se naučíte dělat věci v tu pravou chvíli, podpořit je silou slunce a načerpat dostatečné množství energii na jejich realizaci. Když budete se slunečním cyklem v souladu, bude Váš každodenní život o mnoho snažší. Společně budeme objevovat rytmy slunce, napojovat se na ně a plynout v souladu s energií střídajících se ročních období, světla a tmy. Když se tento cyklus naučíte využívat a nepůjdete proti němu, Váš život se změní k nepoznání. A vše, na co sáhnete, půjde jednodušeji a plynuleji.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Stromové meditace

Máte rádi přírodu? Chcete se napojit na její rytmy? Chcete si užít chvilku pro sebe? Zastavit se, zklidnit se a načerpat novou energii? Pak jste tu správně… Připravili jsem pro Vás tři vedené stromové meditace. Díky nim: Budete plní energie, vyrovnaní a připravení prožít další den se vším, co Vás čeká… Meditace obdržíte ve formátu MP3.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Aromaterapie v těhotenství, při porodu a v šestinedělí

Čekáte miminko? Trápí Vás těhotenské obtíže jako třeba ranní nevolnost, bolesti hlavy, zad, špatné trávení, otoky nohou apod.? Potřebujete se uvolnit a nebo si odpočinout, zbavit se každodenního stresu, abyste měla dost sil pro sebe i miminko a zvládla jste v pohodě přípravu na porod a dobu po něm? Chcete mít po ruce přírodní metodu, která Vám při porodu výrazně uleví? Připravujete se na přirozený porod a ráda byste využila aromaterapii, ale nevíte jak? Chcete vědět jaké éterické oleje Vám pomohou zvládnout náročné šestinedělí? Nebo jste dula nebo porodní asistentka a chcete se naučit, jak účinně pomoci svým klientkám? Nechce se Vám nikam cestovat a chcete si kurz projít v pohodlí domova? Chcete si kurz procházet kdykoli, kdy budete mít zrovna volnou chvilku a čas pro sebe? Pokud ano, tento online kurz je připraven právě pro Vás.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Úžasné technické návody, jak vše nastavit. Často se k nim vracím. Nové možnosti, pohled na svět, na své poslání a směřování.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže