header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šperkařka textů Martina Heš Hudečková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Ahoj, jsem Martina Heš a vím, jak vyšperkovat vaše texty. Že je ještě nemáte? Pomůžu vám rozepsat se. Jsem copywriterka, korektorka, autorka novely Tvůrčí restart a online kurzu Vytvořte si psací návyk za 21 dní. Nad kávou pravidelně randím s múzami i tvůrčími bloky a nedám na ně dopustit. :)
7 vzkazů od múzy

7 vzkazů od múzy

Píšete. Milujete psaní. Ale... Chybí vám inspirace, zápal, odvaha nebo autorské sebevědomí? Přečtěte si 7 vzkazů od múzy a ponořte se do tvorby.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
5 chyb ve vašich textech

5 nenápadných chyb, které okupují i vaše texty

První zábavný e-book o chybách. Váháte, jestli napsat 20-ti stránkový, 20tistránkový, nebo snad 20stránkový? A co takhle 100 % vs. 100% – s mezerou, nebo bez mezery Odhalte ve svých textech 5 chyb, o kterých ani nevíte, že je děláte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Vytvořte si psací návyk za 21 dní

Vytvořte si psací návyk za 21 dní

Snít o tom, že napíšete vlastní knihu nebo e-book, je pohodlíčko. Doopravdy se pustit do psaní a psát... je hard work. Co si vyberete vy?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
1. Otevřel mi dveře, o nichž jsem netušila, že existujou. 2. Dodal mi odvahu, inspiraci i konkrétní návody. 3. Poznala jsem díky němu svoje spřízněný duše. Díky za to.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže