header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Španělsky s obrázky Dagmar Chládková

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Miluji nefalšovanou dětskou radost, kreativitu a schopnost učit se prostřednictvím her. Jsem ilustrátorka a španělština je mi druhým jazykem a srdeční záležitostí. Své lásky jsem spojila dohromady a učím španělštinu pomocí hravých obrázků. K tomu účelu jsem vytvořila postavičku ještěrky jménem León, která ukazuje dětem i dospělým, že učení může být zábava a cizího jazyka se tak nikdo nemusí bát.

Španělština nejen na dovolenou

Jak byste se mohli učit s obrázky, když nebudete znát barvy? V e-booku zdarma se naučíte nejen barvy, ale i mnoho dalších slovíček nebo frází. Ponoříte se pod hladinu tohoto krásného jazyka a objevíte hravý způsob výuky s Leónem. Děti se nejen naučí několik španělských slov, ale zároveň rozvinou jemnou motoriku při vybarvování obrázků. Nebo tento e-book můžete využít sami jako antistresové vzdělávací omalovánky :)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Španělština v osmisměrkách

Španělština od základů hravou formou. Pokud máte rádi polévky, můžete zkusit třeba ty španělské písmenkové... Osmisměrka se totiž španělsky řekne doslova „písmenková polévka“. A v polévce ulovíte nepřeberné množství slovíček z 25 různých tématických oblastí, základy gramatiky, užitečné fráze a zajímavosti z praxe. Hledání slovíček v osmisměrce je jedinečnou metodou k zapamatování písemné formy jednotlivých slovíček. Děti si mohou zároveň vybarvit obrázky, které aktivity doprovázejí a procvičit gramatiku v jednoduchých cvičeních. A jako bonus si následně procvičí slovíčka ještě v křížovkách, které dostanete zdarma.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Španělské omalovánky

Máte kreativní dítě, co pořád něco čmárá? Chcete, aby se u toho zároveň něco naučilo? Víte, že ono "čmárání" má blahodárný vliv na mozek? Děti při kreslení rozvíjí jemnou motoriku, trénují koncentraci, trpělivost a kreativitu. Zároveň jim přináší potešení a pocit klidu. Obrázek mnohdy dokáže vyjádřit více než pouhá slova a automatická kresba je známou terapeutickou metodou a způsobem vyjádření. V mé obrázkové španělštině je kresba a malba důležitou učební metodou. Dítě si slovíčko spojí s obrázkem, barvami a s aktivitou a učení se tak stane mnohem intenzivnějším a rychlejším :) A vlastně je jen takovým vedlejším produktem k zábavné aktivitě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Španělsky s pexesem

Děti se od malička učí právě pomocí her a pexeso je snad jedno z nejpoužívanějších produktů pro děti. V jeho španělské verzi mohou děti kombinovat buď 2 obrázky nebo třeba obrázek se slovíčkem, případně všechny tři. V pexesu najdete 80 kartiček, které se dají kombinovat různě. V pexesu děti trénují postřeh, pamět a opakováním hry také slovíčka nebo barvy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do kurzu jsem nastoupila se záměrem využít svoje obrázky, jen jsem přesně nevěděla jak. Ale i v tomhle byl kurz skvělý, protože Stáňa umí výborně člověka navést k tomu, aby ten svůj způsob objevil a potom ho krok po kroku zrealizoval. S podporou a asistencí, a tak to zvládne i netechnický typ. Můj projekt Španělsky s obrázky pro mě byl něčím úplně novým, ale zároveň zcela logickým spojením a vyjádřením toho, kdo jsem a co dělám. Díky kurzu jsem si ujasnila hodně věcí, nemluvě o tom, kolik jsem se toho naučila. Vím, že mi kurz otevřel novou cestu v životě a za to jsem nesmírně vděčná. A ještě ke všemu mi přinesl mnoho nových kontaktů, krásná přátelství a báječnou spolupráci na pohádkové knížce.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže