header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

SpaceFood Andrea Tomčalová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Ahoj, jmenuji se Andrea a mou vášní je plnohodnotná rostlinná strava, její vliv na životy nás všech. Rozhodla jsem se jíst a žít tak, abych cítila ve svém těle co nejlépe. Miluji dobré chutné jídlo a tvorbu receptů. Absolvovala jsem kurz výživového poradenství zaměřené přímo na rostlinnou stravu. Dávám lidem návody, jak uspokojit své chuťové pohárky a zároveň podpořit své celkové zdraví. Ukazuji tak lidem cestu k vědomému stravování. Protože strava není pouze chuť, která nás uspokojí. Jsou to informace, které nás ovlivní

Mé oblíbené recepty

Jedinečná kuchařka plná plnohodnotných rostlinných receptů, co potěší chuťové pohárky. Najdete zde mé oblíbené osvědčené recepty, které dělám téměř denně, nebo se k nim ráda vracím. Zkuste zařadit rostlinná jídla do svého jídelníčku a podpořte tak své celkové zdraví a vitalitu. Ulehčíte nejen svému trávení, ale také planetě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na mouky z luštěnin

Kuchařka, kterou jen tak někde nenajdete. Zjistěte více o moukách z luštěnin, co vše nabízí, jak a na co všechno je můžeme využít. Obohaťte svůj jídelníček a odlehčete svému trávení, navíc dodáte tělu tolik potřebnou vlákninu. Luštěninové mouky jsou velmi výživné a navíc přirozeně bezlepkové. Vychutnejte si mouky z luštěnin ve slaných i sladkých receptech!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Už pár let jsem v hlavě nosila své téma a projekt SpaceFood. O kurzu Podnikání z pláže jsem věděla, ale trvalo mi snad 2 roky, než jsem se přihlásila. Byla to nejlepší investice v mém životě! Díky kurzu mi vše do sebe zapadlo. Byl mi psychickou oporou i motivací. Vždy jsem se díky kurzu dozvěděla přesně to, co jsem potřebovala. Jednoduché a smysluplné navazující kroky mě přivedly až do vysněného cíle a k vytvoření celistvého projektu. Kurz jsem dokončila ve svém tempu po půl roce a jsem nesmírně vděčná, protože velkou část bych sama nikdy nezvládla. A o tom to je... nemusíme být na věci sami a já děkuji Stáni, celé podpoře i ostatním účastníkům! Cítím se díky kurzu sebejistá v tom, co dělám a vidím skvělé možnosti a motivaci do budoucna.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže