header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Souvislosti - zdraví a vztahy Lenka Krůpová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem poradce zdravotních a vztahových potíží. Pomáhám lidem najít příčiny jejich zdravotních nebo vztahových potíží a ukazuji cestu k uzdravení a radosti. Odhalím vám souvislosti mezi nemocí, emocemi a myšlením. Vše vám najednou začne zapadat do sebe jako dílky skládačky.

Nemoc jako odrazový můstek

Máte pocit, že se točíte v kruhu nemocí a neumíte vystoupit? Získejte 7 kroků k uzdravení a vykročte se mnou ke změně. I vy se můžete odrazit z místa, kde jste právě teď a znovu se cítit zdraví a v pohodě.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Proč nemůžu najít partnera

Máte pocit, že všichni správní muži jsou zadaní nebo vymřeli? Cítíte se osamělá a chtěla byste s někým sdílet své každodenní zážitky? Trápí vás otázka, proč si nemůžete najít partnera? Odhalte důvody, kterými bráníte přijít partnerovi do vašeho života a otevřete dveře novému. I vy můžete prožívat znovu láskyplný a naplněný vztah.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak se zbavit žárlivosti

Prožila jste bolestné zklamání ve vztahu a teď neumíte důvěřovat? Sledujete každý jeho pohled, úsměv, který patří někomu jinému? Napadá vás, kde je, co dělá, proč nezavolal a hlavou vám běží nejrůznější domněnky? Ať už vaše pocity žárlivosti pramení z bolestné zkušenosti, z nedůvěry nebo jsou jen fikcí ve vaší hlavě, změna je vždy možná. Odhalíte skutečnou příčinu své žárlivosti a získáte návod, jak se této nepříjemné potvůrky zbavit.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Rozchod jako nový začátek

I v případě rozchodu máte na výběr. Můžete se litovat, že se vztah nevydařil, nebo si projít emocemi se vztyčenou hlavou a na celou situaci se podívat z jiného úhlu pohledu. Dozvíte se, jak zvládnout rozchod, začít znovu a opět si užívat života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Měníme své myšlenky k lepším pocitům

Nastartujte změny svého myšlení za 7 dní. Naučíte se ovládat své myšlenky a změnit je tak, abyste cítili radost a příjemné pocity, které se pak projeví ve vaší realitě. Žádné nudné teorie! Čeká vás praktický kurz plný vyzkoušených rad a ihned použitelných postupů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Síla mysli

Změňte své myšlení a změníte svůj život. Během 4 týdnů se naučíte pracovat s negativními myšlenkami, které vás trápí a nahradit je myšlenkami, které přináší radost. Podrobně vás seznámím s účinnými technikami nastavení mysli, ukážu vám jejich praktické použití a podělím se s vámi o osvědčené tipy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Osobní konzultace a rozbory na míru

Ukážu vám, jak můžete porozumět svým vztahům nebo signálům těla. Vysvětlím vám souvislosti mezi zdravím, myslí a vztahy. Ukážu vám, co v životě změnit a jak své problémy vyřešit. Jak vám konzultace nebo písemný rozbor pomůže? Zjistíte, proč máte právě tuto nemoc nebo proč prožíváte právě tyto problémy ve vztahu. Odhalím vám příčiny i širší souvislosti, které stojí za vašimi problémy Naučíte se rozumět signálům svého těla. Ukážu vám, jak se jimi řídit. Vysvětlím vám, jaké lekce vám vaše potíže dávají a co vás mají naučit Pochopíte, jaké postoje, myšlenky nebo přesvědčení vám škodí a s jakými emocemi vaše potíže souvisí. Dostanete návod s praktickými kroky, který vás povede. Dozvíte se, co změnit v hlavě i jak podpořit tělo. Vybrat si můžete telefonickou konzultaci nebo písemný osobní rozbor, partnerský rozbor nebo rozbor vztahu s dítětem. Dostanete ode mě návod, použít ho už musíte sami. Budu se na vás těšit.♥
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu Podnikání z pláže jsem si splnila svůj sen a začala dělat to, co mě baví. Bez návodu krok za krokem a podpory bych to tenkrát rozhodně nezvládla. Na základce postavila základy - web, FB stránku a napsala první ebooky. Díky střední jsem pronikla zase o kousek dále, do zakoutí reklamy na facebooku a dalším strategiím. A na vysoké jsem si vytvořila svůj první kurz v členské sekci, pěkně krok za krokem. Stáňa a Jirka jsou skvělými průvodci a v jejich kurzech se člověk cítí opravdu opečovávaný. Ještě jednou děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže