header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Soňa Moudrá 🌈 na duhové vlně 🌈 Soňa Sušanková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem šamanka, léčitelka, někdy vědma, inspirátorka, zpěvačka, malířka... 🌈 Žiju život na duhové vlně. Přijímám život ve všech jeho barvách. 🌈 Pomáhám lidem, kteří chtějí vzít život do svých rukou, aby se usmířili se svou minulostí, získali nadhled nad svou současnou situací, a aby mohli vykročit vstříc své nejlepší možné budoucnosti. To vše skrze šamanské techniky energetického léčení, iniciační rituály Munay-ki, mentoring, intuitivní a individuální přístup.

Videonávod na domácí ohňový rituál

aneb jak se i vy můžete dostat do vnitřního klidu snadno a rychle. Naučíte se jak provést doma jednoduchý rituál, ke kterému potřebujete jen 3 pomůcky: 1) svíčku, 2) sirky / zapalovač, 3) kousek špejle. Spalte všechno, co vám již neslouží – myšlenkové vzorce, strach, frustraci, tíživé emoce...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Iniciační rituály Munay-ki

9+1 iniciačních šamanských rituálů Duchovní zasvěcení, která transformují a vylepšují naše světelné energetické pole, léčí zranění z minulosti, karmické a genetické programy a přesvědčení, které jsme zdědili. Online setkání přes Zoom, 1 rituál / 1 týden, délka jednoho hovoru cca 1hod.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Šamanské energetické léčení

Online nebo offline konzultace 1–2 hod. Nejprve si spolu sedneme a popovídáme si o tom, co vás trápí. Na základě tohoto povídání intuitivně zvolím vhodnou techniku či kombinaci více technik (iluminace, extrakce, návrat ztracené duše, přesekávání karmických pout, propojení s nejvyšším osudem, přepnutí nervového systému do klidu, výklad karet).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Oceňuji zejména detailní návody, díky kterým i začátečníci hravě zvládnou udělat svůj vlastní web, nastavit automatický systém fakturací, nahrávat videa na YouTube, pracovat se sociálními sítěmi apod. A zároveň s tím práci na nastavení mysli (podnikatel versus hobby, kdo je můj zákazník atd.).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže