header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Socion s.r.o. Lucie Cieslarová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem konzultantkou a koučkou v oblasti vztahů, a to jak vztahů k sobě samým, tak i v rodině a práci. Mám za sebou přes 300 konzultací s jednotlivci, celými rodinami i firemními týmy a desítku seminářů pro firmy i širokou veřejnost. Jsem jednou ze zakladatelek firmy Socion, zabývající se typologií osobností- socionikou. Naši klienti si z konzultací odnáší určení talentů a slabin, pochopení sebe samých, praktické návody, jak se sebou pracovat a především přijetí. Přijetí, že jsem v pořádku takový, jaký jsem. To je také moje motto: "Pochopením chování svého i ostatních vedu lidi k harmoničtějším vztahům." Do roku 2016, než jsem narazila na socioniku, jsem intuitivně vztahům rozuměla, ale mé schopnosti neměly žádný systém, kterého bych se mohla držet. Překvapilo mě, jak detailně socionika jednotlivé typy popisuje. Začala jsem ji studovat. Určila jsem typy svých blízkých a pozorovala, jak vypadá chování daného typu v praxi. A to dělám dodnes. Je to úžasný nástroj. Avšak bez objevení a rozvíjení mého talentu porozumění lidem, by byla pouhým dělením lidí do škatulek. Dnes pomáhám lidem najít ten jejich vlastní talent a tím rozvíjet svou osobnost a harmonické vztahy.

Zjištění typu

Konzultace sloužící ke zjištění vašeho socionického typu, vašich silných stránek a slabin.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Partnerská konzultace

Konzultace pro partnery, kteří chtějí zlepšit vzájemnou komunikaci a nalézt tak cestu k sobě.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Poradenství pro firmy

Problémem firem je komunikace. Díky socionice zjistíte osobnostní profil svého spolupracovníka a také to, jak s ním komunikovat a jak ho vést. Nastavíte firemní kulturu, zlepšíte atmosféru uvnitř firmy, čímž zamezíte syndromu vyhoření a fluktuaci svých zaměstnanců.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Nadšení pracovat na svém talentu. Nové znalosti. Spoustu nových kontaktů.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže