header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Soběstačit Jana Klosíková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana Klosíková a má moc je ukryta ve schopnosti naučit Tě srozumitelně a od ZAČÁTKU, jak být soběstačná. Žít v souladu s přírodou, bez shonu velkoměsta, inspirována svými předky, vnímám jako náplň svého života! Vše, co jsem kdysi potřebovala k životu se dalo ve městě sehnat. Hlavně, aby to bylo rychle, anonymně a bez emocí. Nevěděla jsem tehdy, co všechno obnáší starost o rodinný dům, chov dobytka ani práce na zahradě. Vesničanům jsem se vysmívala. Ale i přesto jsem nebyla šťastná. Díky manželovi a mé cestě z MĚSTA NA VENKOV, jsem pochopila, jak jsem byla HLOUPÁ a objevila jsem kouzlo SOBĚSTAČENÍ. Naučila jsem se, co všechno je třeba udělat, abych se osamostatnila a byla se sebou spokojená. Toto poznání bych s Tebou ráda sdílela :)

4 praktické návody, jak vdechnout starým věcem nový život

Chcete udělat první krůčky k soběstačnosti? Poradím vám, jak si z něčeho starého nebo již použitého, vyrobit něco praktického a nového do domácnosti. Nespoléhejte se na věčné nakupování a vytvořte si něco potřebného sami (třeba hned) :) Právě o tom je tento eBook Zdarma.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Bezezbytkář Ovoce a Zelenina

Za pomoci tohoto eBooku se naučíš, jak mít doma vždy KVALITNÍ zeleninu a ovoce, jak je uskladnit, aby ti dlouho vydrželi a jak je zpracovat BEZE ZBYTKU. Nezáleží na tom, zda si je vypěstuješ nebo koupíš- důležitá je jejich kvalita.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Rodinný adventní kalendář

Rodinný adventní kalendář nabízí : 10 tvořivých a kreativních aktivit 9 voňavých receptů na přípravu slaných a sladkých pokrmů a nápojů 3 úvahy a pohodové odpočinkové činnosti 2 pohybové aktivity v přírodě 29 stran inspirace 24 činností, které stmelí celou rodinu Je to zkrátka adventní kalendář (ve formátu PDF) nabitý vůněmi a pohodou pro všechny rodiče s dětmi, kteří se chtějí vydat nevyšlapanou cestou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
S velkým nadšením jsem přečetla knihu Podnikání z pláže od Stáni a věděla jsem, že musím vyzkoušet i její kurz Plážová základka. Myslela jsem si, že se vydám na cestu podnikání a nebudu muset řešit práci jinde. Tak snadné to u mě nebylo. Zjistila jsem, že je třeba si vybudovat pořádnou stabilní základnu a mít vizi do budoucnosti. V kurzu jsem se toho naučila spoustu. Od základů tvorby webových stránek, přes různé marketingové fígle, reklamu... Ze všeho nejvíce ale oceňuji vysokou úroveň propracovanosti kurzu, nadšení Stáni a jejího týmu a komunitu podobně smýšlejících plážovníků, se kterými se dodnes vzájemně podporujeme.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže