header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sobě Přítelem Lucie Suková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
„Mou vášní je podporovat v lidech kuráž a naučit je naslouchat svému vnitřnímu hlasu, věřit si a nebát se překročit své vlastní hranice – jít si za svým snem – hlavně neusnout na vavřínech a jít pořád dál.“ Díky svým dlouholetým zkušenostem při pobytu v cizině, několikaletého lektorování angličtiny a propojení životních i studijních (bakalářské studium v USA, certifikát „Kidding around yoga“, NLP kouč certifikát) zkušeností ráda podporuji ostatní na jejich životní cestě. Jsem zastánce zdravého životního stylu, pravidelnosti a umění naslouchat sám sobě. Věřím, že člověk by měl být především sám sobě tím nejlepším přítelem a neměl by se bát přijímat nové výzvy. Díky novým výzvám se lépe poznáváme a tím myslím i výzvu učení se novému jazyku. Umět se dorozumět cizím jazykem je velice obohacující a posilující sebedůvěru – není ale nutnost se ihned vrhat do složité gramatiky. Nejdůležitější je mít ze svých nových krůčků radost a vidět sám na sobě pokroky a změny.

MOJE PROCHÁZKA NEW YORKEM aneb 5 tipů, jak objevit krásy Manhattanu

Podělím se s Vámi o mé začátky ve velkoměstě. Třeba Vás to inspiruje, nakopne nebo i dodá odvahu a vyrazíte za dobrodružstvím! :-) V tomto e-booku zdarma = nejen že najdete tipy, kam jít a co dělat v NYC, ale možná mé začátky budou inspirací pro takové, kteří se stále rozmýšlí, hledají anebo váhají o krocích do nějakého svého životního neznáma.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jízda Amerikou aneb NÁRODNÍ PARKY A JINÉ ZAJÍMAVOSTI

Tento e-book je o překročení několika svých osobních hranic, kde čtenář může najít jak tipy o cestování do oblíbených národních parků, ale i osobní postřehy a radost, že člověk může věci docílit – pokud opravdu chce. Tento e-book je stále ještě v procesu tvorby.
Typ produktu: e-book
Nejprve jsem absolvovala Plážovou základku, ale vůbec jsem neměla ujasněné svoje téma. Chtěla jsem hodně témat propojit dohromady a jak Stáňa říká – je to ŽIVOTNÍ CESTA a každý má svoje tempo – A JE TO NESKUTEČNÁ PRAVDA. Zapsáním do tohoto kurzu mě přimělo nad sebou, svým životem a celkově nad věcmi mnohem více přemýšlet a zamýšlet se. To zákonitě musí vést k dalším osobním změnám. I když jsem neměla dokončený svůj placený produkt, zapsala jsem se do Plážové Střední – což také byl super posun, ale musím říct, že se mám stále ještě co učit. Můj život se celý otočil vzhůru nohama a já zažívám obrovský posun, i když se to možná někomu nemusí zdát, tak já ho cítím, a kurzy Podnikání z Pláže jsou jeho velikou součástí – za což jsem opravdu ráda A ZA TO VELMI DĚKUJI STÁNI. :-) Je super být součástí skupiny lidí, kteří jsou na stejné vlně...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže