header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sobě Face Yoga Kateřina Brühlová

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem mámou dvou malých dětí a nadšenou lektorkou obličejové jógy, estetického tejpování a péče o pleť. Mám ráda klasickou jógu, lezení, cestování a zdravou výživu s rozumem.  A proč Sobě? Protože věřím v aktivní a vědomý přístup k péči o své zdraví, krásu i duši. Protože skrze obličejovou jógu jsem, i přes probdělé noci, zase začala potkávat  rozzářenou, usměvavou  a sebevědomou tvář ráno v zrcadle. A to byl jen začátek... Dovolte mi zasvětit vás do tajů obličejové jógy, estetického tejpování a péče o pleť a ukázat vám, že i krátká chvíle věnovaná Sobě má smysl a dopad. A proč? Protože na vás záleží!

Průvodce sebepéčí pro zaneprázdněné maminky

E-book pro vytížené maminky, a ženy vůbec, o tom, jak a proč na sebe nezapomínat. Jak si i s minimem času dopřát fyzickou i duševní péči o sebe sama. Protože i malá chvíle věnovaná sobě má veliký dopad na nás a naše okolí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kurzy obličejové jógy

Kurzy obličejové jógy. Online i offline. Individuálně i ve skupinkách.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Kurzy estetického a lymfatického tejpování

Kurzy estetického a lymfatického tejpování. Online i offline. Individuálně i ve skupinkách.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Kurzy baňkování

Kurzy baňkování. Online i offline. Individuálně i ve skupinkách.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz PzP se stal mým prvním zlomovým krokem na cestě za mým snem. A skvěle mi připravil půdu pro můj následný vývoj. Co se zpracovnání týče, nemohu si vynachválit návodnost a jemné dávkování informací a úkolů. Pokud by se mě někdo ptal, jestli bych šla do kurzu znovu, má odpověď by na 100 % byla ANO. Stáňa a její tým byli skvělou oporou po celou dobu a dovedli i úplného amatéra, kterým jsem byla, k úspěšnému dokončení. A to byl jen začátek...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže