header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Školení pro obchodní zástupce Ivana Sáčková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem kouč, mentor a trenér obchodních zástupců a podnikatelů. Měním úhel pohledu na prodej. Zlepšuji prodejní výsledky a zvyšuji efektivitu prodeje. Nejčastěji o 20 % - 35 %. Díky tomu, za méně času více prodáte. Skvěle znám práci obchodního zástupce a manažera. Přes 20 let se věnuji práci obchodního zástupce. Od roku 2011 působím i jako kouč, mentor, lektor a trenér obchodních zástupců a podnikatelů. Zlepšuji jejich prodejní výsledky a zvyšuji efektivitu prodeje. Se zvýšením prodejních výsledků pomáhám obchodním zástupcům a obchodníkům, kteří mají krátkou prodejní praxi, s prací obchodního zástupce začínají nebo potřebují restartovat prodej. Absolventi mých školení a kurzů zlepšují svoje prodejní výsledky o desítky procent. Jsem autorkou několika e-booků, on-line kurzů, a autorkou online projektu „Školení pro obchodní zástupce“. Publikuji články, pořádám školení, workshopy, koučuji obchodní zástupce ve firmách i v „terénu“ u zákazníků. Proškolila jsem už přes 8.836 obchodníků osobně nebo online.

Nastartujte kariéru obchodního zástupce, snadno a chytře

Získejte ZDARMA e-book, díky kterému víc a snadněji prodáte. Ověřené tipy a triky okamžitě využijete v praxi. Zjednodušte si prodej jako 8.836 obchodníků.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Odhalte 7 nečastějších chyb, které i vás připraví o peníze a zákazníky

Odhalte 7 nečastějších chyb, které možná i vás připravují o peníze a zákazníky. Jenom zvládnutí prodejních technik nestačí. Zjistěte, co ještě rozhoduje o uzavření objednávky a úspěšném prodeji.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Manuál úspěšného obchodního zástupce

V e-booku vám odhalím prodejní techniky, které potřebujete znát pro uzavření obchodu. Ukážu vám, které znalosti je důležité zvládnout, aby chtěl zákazník koupit právě od vás. V 16 krocích získáte postup, jak se dostanete od prvního kontaktu až k podepsání objednávky. Připravila jsem pro vás nejenom návody a postupy, ale i konkrétní příklady z praxe a praktická cvičení. Díky tomu, si nastavíte základy úspěšné obchodní strategie.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Klíčové obchodní a prodejní dovednosti

Chcete i vy za méně času více prodávat a vydělávat? Ano? Tak to potřebujete znát klíčové obchodní a prodejní dovednosti. Jinak se nehnete dál a každý měsíc se budete bát, jestli vyděláte dost peněz na zaplacení hypotéky, kroužků pro děti nebo složenek. Stálo by to za to, zvýšit svoji efektivitu prodeje o 20 % - 35 %? Vyměnit stres a strach za jistotu, pohodu a klid na obchodních schůzkách i v rodině? ANO? Mám pro vás pohodlné řešení. Online verzi oblíbeného školení: „Klíčové obchodní a prodejní dovednosti“. Je totiž ke zlepšení vašich prodejních výsledků přímo dělaná.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Koučink, konzultace

Zasekli jste se a přešlapujete na místě? Nemůžete se hnout z místa? Snažíte se a nedaří se vám zlepšit prodejní výsledky? V tom případě, vám může pomoci pohled zvenčí. Pohled nezávislého odborníka, který vidí vaši situaci nezaujatě a z nadhledu. Díky tomu změníte úhel pohledu na prodej, který přinese nové vhledy a nápady na řešení „zapeklité“ situace. Rozproudí ve vás nové a neotřelé myšlení, které dříve nedostalo šanci. Přesně tohle se děje při konzultaci s koučovacím vedením a mentoringem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům z edice Podnikání z pláže, jsem pochopila souvislosti a prodejní strategie online světa. Naučila jsem se propojit výhody online a offline podnikání. Stáňa s Jirkou jsou skvělými průvodci. Ukáží vám jiný způsob myšlení a naučíte se různé strategie, které vás povedou na cestě za vaším snem. Kurzy na sebe skvěle navazují a jdou vždy hlouběji do daného tématu a řešení. Nejvíc si cením péče a lidského přístupu, které od Stáňi a Jirky dostáváme. Je to neuvěřitelné a moc jim za to děkuji. Jsem vděčná i za partu skvělých kamarádů - plážovníků. Děkuji za to, že můžu růst společně s Podnikáním z pláže.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže