header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Škola zvesela Jaromíra Bednářová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jára Bednářová a jsem učitelka, kterou její práce baví. Učím na 1. stupni základky, a tak na mém webu najdete rady, tipy a náměty, jak hravě, zábavně i zajímavě (a hlavně jednoduše) procvičovat doma učivo. Jak přežít školní docházku svých dětí a nezbláznit se. Na mém webu se také věnuji přípravě předškoláků. Propaguji myšlenku, že k přirozenému vzdělávání dětí je nutné zapojit nejen myšlení, zrakovou a sluchovou oporu i pohyb, ale hlavně – zábavu! Své materiály používám během výuky ve své třídě, takže mám vždy důkladně vyzkoušeno, co opravdu děti baví a zároveň vzdělává.

Zápis do školy

V ebooku najdete: – odpovědi na 9 nejčastějších dotazů rodičů (Můžete na zápis na více škol? Musíte na spádovou školu? …) – vše ohledně odkladu (i co dělat, když stále váháte) – jak zápis probíhá – co by mělo dítko u zápisu znát a co umět naopak nemusí – a jak všechny potřebné dovednosti vašeho dítka hravě a lehce procvičit
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hravé počítání do 5

Tipy, jak položit pevné základy matematických dovedností vaší ratolesti! Praktické rady bez zbytečné omáčky!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na písmenka

E-book plný praktických rad pro praktické procvičování. Naleznete zde 16 námětů a 1 tip, jak hravou a zábavnou formou písmenka naučit i procvičit – nezávisle na metodě výuky počátečního čtení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Matika hravě

Ukažte svým dětem, že matematika může být i skvělá hra a zábava, a nejen nudné sloupečky příkladů! 14 logických matematických úloh.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jablíčkové písmenkování

V e-booku najdete 2 hravé skládačky na procvičení psacích a tiskacích písmenek.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na násobilku

Bestseller mezi e-booky na mém webu. Jak dítě naučit zlehka a vesele násobilku a jak ji i hravě procvičit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na vyjmenovaná slova

Vše o vyjmenovaných slovech – jak je vysvětlit, naučit, pochopit... včetně všech možných i nemožných špeků, které čeština nabízí. Nechybí ani dostatek materiálu k procvičení.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Učení s Rozárkou

Online program pro rodiče dětí z 1., 2., a 3. ročníku. V programu klienti najdou videonávody a tipy, jak učivo z češtiny a matiky jednoduše vysvětlit + spoustu materiálu k hravému procvičení a ukotvení učiva.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

S Rozárkou do školy

6týdenní online kurz pro předškoláčky. Rodiče s dětmi v rámci šestitýdenní dobrodružné cesty procvičí všechny důležité oblasti, které předškolák před vstupem do školy potřebuje znát. Cestou provádí sovička Rozárka a dalších 5 zvířecích kamarádů. Od podzimu 2020 je tento online kurz také ve verzi pro mateřské školky.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Rozárčiny duhové cestičky

Pracovní sešit pro rozvoj grafomotoriky předškoláků a mladších školáků.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Logické úlohy

40 obrázkových úloh + 2 šifrované abecedy. Pro děti od 6 do 100 let! Pusťte se do luštění logických úloh.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Logické úlohy II.

2. díl oblíbených logických úloh – další nášup – 50 zbrusu nových obrázkových úloh.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ufounská násobilka

23 herních plánů k zábavnému procvičení násobilky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Školazveselácké deskovky

6 různých herních plánů pro děti od 5 do 10 let - 2 herní plány s čísly - 2 herní plány s písmenky - 2 herní plány se zvířátky = 22 různých způsobů hry, během kterých si dětí procvičí své znalosti a mnohé i přiučí. Herní návody jsou součástí balení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Hravá abeceda

Seznámení a procvičení písmenek zábavnou formou – bludiště, doplňovačky, malování…
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vesmírná čísla

Originální naučné kartičky s čísly vhodné pro děti od 4 do 6 let. Návodné tahy, jak správně psát čísla. Díky kartičkám se děti naučí: » správně psát číslice » poznávat čísla » přiřadit daný počet ke konkrétnímu číslu
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Jsem nadšená absolventka první základky, první střední i první vysoké. Kurzy mi daly naprosto vše, co k online podnikání potřebuji! Bez PZP by Škola zvesela prostě neexistovala. (Opravdu nepřeháním. Když jsem vstupovala do kurzu základky, byla jsem online byznysem nepolíbená.) Dnes – po 5 letech – mám v databázi e-mailmarketinku přes 30 000 kontaktů a na FB přes15 000 fanoušků. Díky projektu Škola zvesela pomáhám ročně stovkám rodičům i mnohým pedagogům. Tohle je přesně ta práce, která je mým koníčkem a která mě baví.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže