header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Skoč do regresky Ing. Kristýna Anna Gladiš

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Mou vášní jsou dávné příběhy, mým darem je cestování v čase. Vše jsem propojila a stala se průvodkyní minulými životy. Propojuji ženy i muže s jejich jedinečnou esencí duše, načítám jejich dary duše a provázím je k jejich plnému potenciálu v tomto životě. Mým darem je vidět v druhých jejich jedinečnost a jejich poslání. Pomáhám propojit se se svou duší, nalézt cestu ke svému srdci a k lásce.

Tajemství mé velké životní změny

V tomto eBooku nalezneš 5 důležitých esencí pro tvůj růst v této uspěchané době. Vycházím z vlastní životní cesty a zkušeností. Odešla jsem po 20 letech z korporátu, plno let jsem byla sama dcerou, prošla jsem si náročnými vztahy. Nyní pomáhám lidem najít sama sebe a být v životě spokojený a šťastný. Jsem tvůrcem svého života a vím, že se dá žít svobodný život. A své zkušenosti předávám dále.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konečně spokojený a šťastný ve svém těle i životě

Už dlouho se necítíš ve svém těle a životě „jako doma“? Chceš být hrdý na své tělo a pečovat o něj? Rád bys věděl, jak být trvale v pohodě, zdravý a bez diet? Tento eBook obsahuje komplexní rady a návody na změnu životního stylu, který ti padne na míru.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
vizualizace-gladis

Vizualizace ke splnění přání

Myslíš si, že přání se plní jen dětem nebo „šťastlivcům“? Chceš být už konečně tvůrcem svého života? Jak jednoduše, kdykoli a kdekoli na vizualizaci přání se dozvíš v tomto eBooku. Tato vizualizace ti pomůže přitáhnout si tvé přání do tvého života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
meditace-napojeni-na-zdroj-sve-sily

Meditace „Napoj se na zdroj své síly“

Ženo, nevíš, kde čerpat energii pro každý den? Chceš zas pevně stát ve své síle? Chceš cítit sílu, lásku a znát své místo? Ve vrcholcích našich hor, s pomocí matky země, jsem pro tebe vytvořila krátkou, ale velmi účinnou meditaci. Je vytvořena tak, aby jsi ji brzy zvládla i sama. Můžeš se tedy nechat mnou vést nebo si jít svým tempem sama. Je ideální i pro matky s malými dětmi a časově vytížené ženy.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem plážovou přípravku i základku. Byla to pro mne veliká inspirace a mnoho rad, které mi pomohly vytvořit si vlastní funkční web a online produkty, díky kterým mohu nabízet své služby lidem kdekoli na světě. Miluji osobní práci s klienty, ale takto mohou mé zkušenosti a sdílení mé cesty pomoci mnohem více lidem. Ráda bych, aby byli lidé šťastni. Má práce je mé poslání. Již není důvod trpět, již můžeme začít žít a užívat si život. A díky těmto kurzům jsem na své cestě mnohem dále a také hlouběji a jsem za to velmi vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže