header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Skicář – průvodce nesmělého umělce Olga Václavková

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mou radostí je kromě práce v galerii tvorba publikací o výtvarných dílech a o práci umělců, a proto pomáhám vytvořit profesionální tištěné materiály od brožur po monografie, které představí vaše dílo široké veřejnosti a uvede vás do světa profesionálních umělců. Součástí je také podpora, aby si umělec uměl brožuru vytvořit jednoduše i sám doma a následně si ji nechal vytisknout. Moc ráda také podporuji umělce v jejich tvorbě, v radosti z jejich práce a v tom, aby jejich díla byla vidět. Proto pomáhám s možnostmi výstav, jak si výstavu zařídit, jak díla instalovat a všechny potřebné náležitosti okolo. Práce v galerii mě natolik ovlivnila, že jsem i já začala kreslit ilustrace a komiksy. Proto také sdílím pocity při začátku tvorby, tedy z pohledu i z druhé strany než té galerijní. Můžete si vybrat například můj eBook o tom, jak mít vlastní výstavu nebo také jak si vytvořit vlastní publikaci. Těším se na Vás!

6 kroků k vlastní výstavě

Komiksový průvodce, který je vytvořený zábavnou i podporující formou, aby každý umělec, který má zájem o výstavu, se cítil motivovaný si takovou událost uspořádat. Věřím tomu, že každý, kdo tvoří s radostí, si zaslouží, aby jeho tvorba byla vidět. Pomocí tohoto průvodce se dozvíte snadnou cestu k vlastní výstavě. E-book obsahuje několik variant a příležitostí, ze kterých si každý může vybrat tu svou.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vytvoř si vlastní umělecké portfolio

Připravila jsem pro Vás  E-book s kurzem, díky kterému Vaše umělecké dílo získá vyšší hodnotu. Vytvoříte si díky němu brožuru, která bude prezentací Vašich obrazů, kreseb či fotografií a vy se díky ní budete moci prezentovat v galeriích, ve škole při přijímacích zkouškách nebo také bude dárkem pro Vaše klienty a přátele. E-book obsahuje postupné kroky a videonávody, aby každý zvládl přípravu brožury jednoduše sám. Brožura (prospekt, skládačka) vašich obrazů, kterou si díky tomuto E-booku za pár korun sami vytvoříte, ukáže Vaše umělecké dílo v profesionálním světle.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Miluju kurz Podnikání z pláže, protože mi přinesl radost z tvorby pro umělce, uvědomila jsem si, jak mě baví být podporou pro lidi, kteří chtějí tvořit, malovat, kreslit, ale možná si zatím nevěří, že jejich umění za to stojí. Kurz mi také neuvěřitelně pomohl s mojí sebedůvěrou, postupnými kroky jsem si dovolila být viděna, sdílet s lidmi na sociálních sítích, psát články a tvořit si vlastní projekt. Naprosto cítím, jak mě tento kurz změnil, naučil i marketingové věci a hlavně mě naučil vymýšlet věci a projekt smysluplně, aby pomáhal a aby něco přinesl. Jsem PZP velmi vděčná!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže