header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Virtuální asistentka Veronika Hénová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem online podnikatelka a virtuální asistentka s přesahem do spirituality. Vedu ženy k jejich vlastním snům a cílům a pomáhám jim nalézt sebe sama. Inspiruji ty z nich, které: ❌ nechtějí dále vyměňovat svůj čas za peníze ❌ nechtějí pracovat na snu někoho jiného ❌ nechtějí dostávat dovolenou "na příděl" 🌟 chtějí žít svobodný a naplněný život 🌟 chtějí mít možnost pracovat podle sebe 🌟 chtějí zářit a předávat světu kus sebe 🌟 chtějí růst, učit se novým věcem, inspirovat se 🌟 chtějí se bavit 🌟 chtějí / potřebují občasnou podporu či nakopnutí Ráda se nazývám KRÁLOVNOU A TVŮRKYNÍ SVÉHO ŽIVOTA, protože jsem přesvědčena o tom, že každý z nás si všechno kolem sebe tvoří sám. Kromě toho miluji kulturu a mou velkou vášní je cestování, bez kterého si svůj život absolutně nedokážu představit.

E-book Jak jsem se stala virtuální asistentkou

Když jsem v roce 2015 končila rodičovskou dovolenou, bylo mi jasné, že se do klasického zaměstnání už nikdy vracet nechci, protože bych vyměňovala svůj čas za peníze a přišla o ten, který bych mohla trávit s dětmi. Přečtěte si příběh, kde popisuji svou cestu k podnikání v tom, co mě baví a naplňuje, a ještě tím pomáhám dalším lidem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vaše osobní virtuální asistentka

Jako Vaše osobní virtuální asistentka se postarám se o vše, na co Vám nezbývá čas nebo čemu se již nechcete věnovat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Online kurz Virtuální asistentka

🌟 Láká Tě práce virtuální asistentky, ale zatím absolutně netušíš, jak a kde začít? 🌟 Chtěla by ses naučit základy podnikání? 🌟 Ráda by ses dozvěděla, kde hledat klienty, jak je oslovovat a navázat s nimi spolupráci? 🌟 Chtěla bys zužitkovat zkušenosti, které ses naučila v zaměstnáních, kurzech či při studiu? Pak Tě tedy zvu k online kurzu Virtuální asistentka. Tento kurz je určen všem ženám, které touží stát se samostatnými virtuálními asistentkami a chtějí využít své schopnosti a dovednosti ve světě online podnikání.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Mentoring

🌟 Láká Tě práce virtuální asistentky, ale cítíš, že bys potřebovala odborné vedení? 🌟 Ráda bys začala podnikat, ale bojíš se, že neumíš dělat ty správné kroky? 🌟 Ráda by ses naučila hledat klienty, oslovovat je a navazovat spolupráci? 🌟 Chtěla bys zužitkovat zkušenosti, které ses naučila v zaměstnáních, kurzech či při studiu, ale sama nevíš, jak na to? 🌟 Potřebuješ v začátcích někoho, kdo Tě krok za krokem povede? Pak Tě tedy zvu ke spolupráci se mnou! Nabízím osobní mentoring pro začínající virtuální asistentky. Jsem tu, abych Ti pomohla růst a rozvíjet se.
Typ produktu: jiný
Jsem absolventkou Plážové přípravky, Plážové základky a Plážové střední. Všechny tyto kurzy plážového podnikání ve mně vzbudily neskutečnou touhu po dalším vzdělávání se v oblasti podnikání i seberozvoje. Přišla jsem na to, jak díky svým vrozeným darům mohu pomáhat ostatním, naučila jsem se spoustu věcí řešit i po technické stránce a hlavně jsem se díky nim vymanila z klasického zaměstnání a rozjela si svou vlastní kariéru, ze které si nemusím brát dovolenou :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže