header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Síla vnitřního klidu Veronika Hénová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem žena, máma dvou dětí, virtuální asistentka a jediná oficiální facilitátorka čisticí metody EST (energetická spirituální transformace). Jsem také psychoterapeutka, občasná mandalová výtvarnice a hlavně holka plná optimismu, která miluje život. Mou doménou je unikátní schopnost naladit se na energii klienta, a tím mu pomoci najít to pozitivní ve zdánlivě negativních situacích.

Workshop Sám sobě terapeutem

Workshop, ve kterém jsem si dovolila sdílet svou cestu z bodu "totálně psychicky na dně" až do bodu "žiji naplněný život plný lásky, hojnosti a kreativity". Moje doposud nejintimnější zpověď. Ukážu Vám v něm, jak se i Vy můžete stát sami sobě svými vlastními terapeuty.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vaše osobní virtuální asistentka

Jako Vaše osobní virtuální asistentka se postarám se o vše, na co Vám nezbývá čas nebo čemu se již nechcete věnovat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Výcvik metody EST

EST: METODA, KTERÁ MĚNÍ ŽIVOTY! 🔮 Energetická spirituální transformace je čisticí metoda, ve které pracujeme s kyvadlem jako nástrojem pro komunikaci s Vyšším Já. 🔮 Umí odkrývat a následně léčit naše podvědomé vzorce chování a myšlení. To, co se ukrývá v našem podvědomí, totiž značně ovlivňuje celý náš život i nahlížení na něj. 🔮 Metoda EST je velice jednoduchá a efektivní, protože s její pomocí se dá vyčistit i několik problémů najednou. Když odblokujeme pravou příčinu, pročistí se tím vše, co se na ni nabalilo i následně. 🔮Léčit se dá naprosto cokoliv (strachy, bloky, vnitřní archetypy, rodové linie, čakry, zážitky z minulých životů, fyzické problémy) a už po prvním čištění cítíme úlevu jak na těle, tak i na duši. 🔮 Metodu se zvládne naučit každý, kdo má zájem na sobě pracovat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

EST terapie

Léčení a čištění bloků pomocí metody EST (energetická spirituální transformace).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Karty Léčivé mandaly

52 karet s léčivými mandalami a afirmacemi.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Mandalarium

Vytvořím pro Vás na míru osobní mandalu, která Vám bude pomáhat v mnoha situacích a bude Vás provázet na cestě životem.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Jsem absolventkou Plážové přípravky, Plážové základky a Plážové střední. Všechny tyto kurzy plážového podnikání ve mně vzbudily neskutečnou touhu po dalším vzdělávání se v oblasti podnikání i seberozvoje. Přišla jsem na to, jak díky svým vrozeným darům mohu pomáhat ostatním, naučila jsem se spoustu věcí řešit i po technické stránce a hlavně jsem se díky nim vymanila z klasického zaměstnání a rozjela si svou vlastní kariéru, ze které si nemusím brát dovolenou :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže