header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Síla léčivých zdrojů Jana Ohanková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem žena, která naslouchá srdcem a pomáhám lidem objevit zdroj síly a radosti, který se skrývá v jejich těle. Jste tady správně, pokud potřebujete zpomalit, vrátit se blíže k sobě a získat více energie, radosti a klidu do života. Jako zkušená terapeutka tělového vnímání, lektorka jógy, pilates a meditací vás naučím pracovat s vaším tělem a myslí tak, abyste si lépe poradili se stresem a úzkostí a vaše tělo bylo pružné, zdravé a vitální. Ve své praxi využívám jemné a celostní metody: Kraniosakrální biodynamiky, Somatic experiencing a Napojení na Zdroj. Jsem také zakladatelkou pohybového centra pro tři generace SPOLEČNÝ DEN a autorkou projektu SÍLA LÉČIVÝCH ZDROJŮ.

Léčivý zdroj – klíč k vašemu zdraví

Zdroje jsou vaší základnou, kořeny. Dodají vám sílu a energii k tomu, abyste se vyrovnali s každodenním stresem a životním nepohodlím. Pokud je základna pevná, velká, různorodá, a hlavně vědomá, tzn. jste si vědomi vašich zdrojů a ty jsou opravdu léčivé, pak je váš život daleko jednodušší a radostnější. Většinou lidé hledají zdroje venku (jejich koníčky). Jsou to vnější zdroje. Ty jsou ale nestabilní a občas nejsou pro nás ani léčivé. O své koníčky můžeme přijít během chvilky (což jsme teď všichni díky corana viru zažili). Nebo děláme něco, co je módní nebo co dělá náš partner. Zdroje vám mohou přinést radost, lásku, energii a klid. Stejně jako kytka bez svých zdrojů (slunce a vláhy) neporoste a nepotěší nás, tak ani člověk, který je v neustálém stresu a napětí, nemůže být plný energie a pohody. V e-booku vám vysvětlím, jaké zdroje jsou pro vás léčivé a proč je důležité jich mít více. Jak si vybudovat pevnou základnu a jak s ní pak pracovat. A poradím vám, co dělat, když se se svými zdroji neumíte spojit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

9 klíčů k uvolnění stresu a napětí v těle

Vytvořila jsem pro vás 9 užitečných a praktických postupů do kapsy, které si se stresem a napětím v těle poradí a přinesou vám klid a uvolnění. Jsou rychlé, funkční, bezpečné a ověřené. S klíči v kapse se budete cítit bezpečněji v každé nepříjemné situaci. A poradíte si rychleji a efektivněji s nepříjemným pocitem, který vás náhle přepadne. A hlavně budete mít už konečně dostatek energie na to, co vás baví a naplňuje. Vaše on-line KPZ (krabička první pomoci) obsahuje: * praktické návody a postupy, * videa, * afirmace, * KPZ – klíče v pdf formátu do kapsy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Terapie tělového vnímání – naživo i on-line

Naučím vás pracovat s vaším tělem a myslí tak, abyste si lépe poradili se stresem, úzkostí nebo fyzickou bolestí a vaše tělo bylo pružné, zdravé a vitální.​
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Individuální lekce jógy / pilates / meditací

Co vám moje lekce přinesou? * Odbourání únavy, stresu, negativních pocitů (strach, úzkost, deprese). * Eliminaci bolestí zad a kloubů, zlepšení stavu pohybového aparátu. * Zlepšení fyzické kondice. * Redukci váhy. * Lepší soustředění a koncentraci. * Více životní energie a dobrou náladu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi změnily život. Přinesly mi plno profesních i osobních přátelství. PZP komunita je moje základna, o kterou se můžu opřít. Stáňa a Jirka mě zasvětili do on-line podnikání a naučili mě překračovat moje hranice s lehkostí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže