header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Shanti Spirit – jóga pro dospělé i děti Michaela Staňková

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Michaela Staňková, jsem lektorka jógy a maminka tří dětí. Díky svým mnohaletým zkušenostem s vedením lekcí jógy dokážu vám i vašim dětem předat nejen to, jak jógu vědomě a bezpečně praktikovat, ale i to, jak její hlubší aspekty zapojit do svého života. Ve svém jógovém studiu Shanti Spirit v Humpolci vedu individuální lekce i skupinové kurzy jógy s dětmi i s dospělými. Jóga s dětmi je pro mě radostnou cestou, díky které mohu dětem pomoci poodhalit potenciál, který se skrývá v jejich mysli, prohloubit jejich sebedůvěru a poznávání možností jejich těla. Při vedení dospělých vždy s nadšením pozoruji, jak se nechávají jógou vést k uvědomění si svého těla, vnímání jeho šepotu, a jaká poznání jim přináší ztišení se a zaposlouchání se do svého vnitřního hlasu. O svá poznání se nyní dělím i v online prostředí v rámci projektu Shanti Spirit.

3 jógové hry s dětmi, které vás neomrzí

Přibližte svým dětem svět jógy zábavnou formou! Představím vám naše tři nejoblíbenější jógové hry, které si s dětmi na kurzech opravdu užíváme.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ranní jógové probuzení

Víte, že to, jak prožijete své ráno, velmi zásadně ovlivní to, jak se budete cítit celý den? V následujícím 20minutovém videu vás provedu cestou jemného ranního probuzení, abyste mohli do nového dne vykročit s lehkostí a radostí! Lekci můžete zařadit i během dne, pokud cítíte únavu a potřebujete obnovit vitalitu pro zbytek dne.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Večerní rituály – účinné techniky inspirované jógou pro příjemné usínání a klidný spánek vašich dětí (i spánek váš)

V tomto e-booku se dozvíte, proč je důležité, aby vaše dítě usínalo dobře naladěné. Seznámíte se také se zajímavostmi o fungování mozku, abyste snadno porozuměli tomu, jaké benefity vám a vašemu dítěti přinese pohodová chvilka před spaním. Naučíte se zajímavé „techniky na usínání“. Techniky inspirované jógou, které se naučíte, jsou jednoduché, dětmi oblíbené a zábavné. Pocítíte svěží vítr ve vašem vztahu s dítětem. Vytvoříte si s dítětem příjemný večerní rituál a strávíte tak spolu cenný čas, který obohatí vás oba. Zábavným způsobem naučíte své dítě poznávat svůj vnitřní svět. To je totiž jedna z nejdůležitějších dovedností pro posílení jeho duševní pohody. Myslete i na sebe! Naučíte se postupy i pro vaše příjemnější usínání. Protože se spokojeným a odpočinutým rodičem je větší zábava. 🙂
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže mi přinesly přesně to, co jsem potřebovala! Měla jsem své téma, jasnou vizi, ale chyběl mi návod, jak na to. Nechtěla jsem trávit hodiny a hodiny hledáním a zkoušením, jak vytvořit web a on-line kurzy. PZP bylo to, co jsem hledala. Z technických návodů v kurzech jsem opravdu nadšená! Jsou jasné, přehledné a krok za krokem vás provedou cestou, která se na začátku může zdát dlouhá a plná nástrah. A najednou máte vytvořené webové stránky, produkty technicky propojené s čím je potřeba a to vše s lehkostí a radostí! V kurzech jsem hledala především technické návody. Jaké bylo mé překvapení, když jsem v nich objevila mnohem víc – podporu Stáni a spolužáků, objevení a zapracování na svých slabších stránkách, uvědoměních si svých stránek silných. Díky PZP jsem vykročila ze své komfortní zóny a to vnímám jako velmi důležité pro vědomou tvorbu své radostné budoucnosti. Neustrnout na místě, využít příležitostí, přijmout výzvy. PZP nabízí kurzy s velkým přesahem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže