header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sensory Play Jana Šolcová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem učitelka, nadšená čtenářka, cestovatelka a máma na plný úvazek dvou malých rošťáků. Díky mým několikaletým zkušenostem ukazuji rodičům cestu do dětského světa a nabízím jim možnosti, jak pomocí Sensory Play mohou zábavnou formou u dětí rozvíjet kreativitu, motorické dovednosti a vnímání světa všemi smysly. Když začal starší syn samostatně sedět, chtěla jsem mu nabídnout novou formu hraní, aby měl den více rozmanitý. Zároveň jsem zoufale hledala něco, co by ho dokázalo zabavit i na delší dobu, abych si v tom mateřském kolotoči také trochu oddychla. Nechtěla jsem však mít pocit, že ho zanedbávám. Možnost posadit ho před televizi nebo dát mu do ruky mobilní telefon byla proti mému přesvědčení. Hledala jsem „zázrak“, jenž by mi dovolil mít čas pro sebe, ale syna i vhodně rozvíjel.  A tak jsem objevila kouzlo Sensory Play hraní. Naučila jsem se připravovat pro obě své děti zábavné a zároveň smysluplné aktivity, které jim pomáhají trénovat jejich vyvíjející se smysly a učí je o životě kolem nás. Většinou jsou do hraní úplně ponoření a já tak mám alespoň chvilku pro sebe, kdy můžu vydechnout a jen tak pozorovat, jak si hrají a při tom se učí o světě.

Velikonoční SmysloHraní

Chcete svým dětem pomoct poznávat svět všemi smysly? E-book Velikonoční SmysloHraní nabízí 7 aktivit, které můžete doma vyzkoušet a při kterých děti rozvíjí a trénují své smysly. + Podrobný postup přípravy + Reálné návodné fotografie + Bonusové překvapení na konci
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Sensory Play

Co se v e-booku Sensory Play dozvíte a naučíte? + CO je Sensory Play a PROČ je dobré Seznam dovedností, které děti díky Sensory Play trénují. + JAK připravit sensory box E-book obsahuje spoustu návodných fotografií s přehledným popisem. + Jak MATERIÁL pro hraní přichystat Přehled vhodných materiálů a návod, jak nejlépe obarvit věci pro hraní. + Ušetříte ČAS Celkem 55 popsaných a vyfocených sensory boxů. Nemusíte si tak lámat hlavu s hledáním nové inspirace.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem se naučila spoustu nových věcí, které se mi hodí do života a které jsem v životě nemyslela, že budu někdy dělat, nebo umět. :-D Naučila jsem se psát články na blog, spravuji svou první skupinu na Facebooku a založila jsem si Instagram. Zejména technické věci byly pro mě ze začátku náročné a díky všem těm podrobným návodům jsem byla schopná vytvořit si webové stránky, které se mi líbí. Teď mám dokonce na starost i stránky místních dobrovolných hasičů. :-D Především jsem ale poznala spoustu podobně naladěných a motivovaných lidí, se kterými si stále radíme a pomáháme si navzájem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže