header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sebe-vědomá máma Lenka Szásziová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Miluji komplexní propojování vědy, těla a duše. Pomáhám především maminkám, kterým je sympatický respektující přístup k dětem, ale pro které je zároveň velmi náročné jej plně začlenit do jejich života. Věřím, že respektující přístup není jen funkčním způsobem pro výchovu dětí. Cítím, že je univerzálním přístupem pro fungování celé společnosti. Také věřím, že můžeme být našim dětem inspirací pro vlastní sebe-vědomý život. Mým velkým darem jsou náročné zážitky z dětství a z mateřství. Ano darem. Díky tomu, se totiž dokážu nacítit na jiné ženy, které prochází náročným obdobím, a plně jich pochopit. Bez posuzování a odsuzování. S láskou a laskavostí.

1 NUTNÝ KROK K FUNGUJÍCÍ RESPEKTUJÍCÍ VÝCHOVĚ...Aneb proč je to někdy tak těžké.

Souzníš s respektujícím přístupem k dětem. Snažíš se, dáváš do toho maximum...a přitom...ono to stále nejde a nejde! Měla jsem to stejně. A v tomto eBooku se s Tebou ráda podělím o první a základní krok, který je nutností k tomu, aby respektující přístup vůbec mohl začít fungovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

SEBE-VĚDOMÁ MÁMA

Žádný sebe-rozvojový kouč tě nenakop(n)e tak, jako tvé vlastní dítě. Představuju průvodce, jak si toto transformační období užít a využít jej na maximum. Byla jsem tam. Vyhořelá máma, která se tak snažila, a přitom výsledek nestál za nic. Rozhodla jsem se to změnit. Intenzivně jsem se ponořila do studia, nabyté znalosti ihned aplikovala do praxe a viděla změny. Tyto hodnotné informace a praktické postupy teď ráda předám i Tobě.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Metoda Emoční kód (online sezení)

Emoční kód je metoda energeticého léčení, která uvolňuje dysbalance, způsobené uvězněnými emocemi, a pomáhá tak k navrácení rovnováhy v těle. Tyto uvězněné emoce mohou být příčinou mnoha problémů jak psychického, tak fyzického rázu. Např. přehnané reakce na určité podněty, špatně vykládané chování jiných, sklon k depresím či úzkosti, fóbie, ale i projevy jako jsou vyčerpanost, bolesti nebo nemoci. Pokud cítíš, že jsi otevřená této metodě a chtěla bys pomoc pro práci s vlastními emocemi, ráda Tě podpořím.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
V Plážové přípravce jsem měla možnost ujasnit si své téma, které se postupně dokrystalizovalo do finální podoby v Plážové základce. Velmi jsem ocenila pomoc s technickými náležitostmi online podnikání, kde jsem se předtím necítila jako ryba ve vodě. =) Největším benefitem kurzu však byla komunita! Ve skupině Plážové základky jsem plně pochopila význam pojmu „priceless“, který se většinou u těchto skupin jako cena uvádí. Tolik podpory ze strany spoluplážovníků i moderátorů jsem si nedokázala představit ani v těch nejrůžovějších snech. Tolik úžasných a inspirativních lidí na jednom místě! Jsem vděčná, že jsem toho mohla být součástí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže