header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sebe-vědomá kosmetička Iva Hynková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem kosmetička a přes deset let jsem školila několik nadnárodních kosmetických firem původem z Paříže, kde jsem objevila úplně jiný přístup k zákazníkovi, než je zvykem v naší zemi. Vyškolila jsem několik stovek kosmetiček a postupně zjistila, že se ve světě krásy a péče o pleť šíří mýty, které mě baví uvádět na pravou míru. Také jsem se ve své školicí praxi setkala s mnohými kosmetičkami, které si nevěděly rady, jak rozjet podnikání. Proto píšu blog primárně pro kosmetičky, ale na své si přijdou i ženy, které zajímá péče o pleť.

6 tipů pro správnou volbu kosmetické značky do salonu

Praktický návod pomůže všem kosmetičkám při hledání nejlepší profesionální kosmetické značky na práci v salonu. Součástí e-booku je seznam všech profesionálních kosmetických značek rozdělených podle filosofie a také cenové kategorie. 
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce peelingy

Kompletní přehled všech typů peelingů rozdělených podle toho, čeho potřebujete s konkrétní pletí dosáhnout. Zopakujete si anatomii kůže, dozvíte se rozdíly mezi mechanickými a chemickými peelingy, kterým se věnuji více do hloubky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 osvědčených rad, jak sestavit ceník

V e-booku vám předávám konkrétní návody, jak napsat ceník, aby byl pro zákaznici přehledný a vybírala si dražší ošetření. Spočítáte si své skutečné náklady, a podle nich stanovíte ceny svých služeb. A dozvíte se také, jak začít prodávat domácí péči.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak změnit klasické ošetření pleti v nezapomenutelný zážitek

Jestli chcete doladit detaily vybavení svého kosmetického salonu a opravdu rozmazlovat zákaznice, je pro vás tento e-book jako stvořený. Projdeme si vše, čeho si zákaznice všímá od příchodu až po rozloučení. Například pohodlné lehátko může být rozhodující, jestli se zákaznice znovu objedná, nebo nikoli.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Časté dotazy a zaryté názory (nejen) zákaznic kosmetického salonu

Skvělá příručka pro všechny, kdo používají kosmetiku, ať už ženy doma, nebo profesionální kosmetičky v salonech. V kosmetickém světě se šíří spoustu polopravd a mýtů, na které se v tomto e-booku zaměřuji. Dozvíte se například, jestli jsou micelární vody nebo parabeny pro vaši pleť opravdu tak škodlivé, jak se o nich tvrdí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

On-line kurz pro kosmetičky

Tento kompletní on-line kurz pro kosmetičky je první svého druhu. Provedu vás všemi důležitými otázkami, nad kterými se nejen zamyslíte, ale pomocí úkolů uděláte také praktické kroky, které vás dovedou k plnému diáři.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mě naučil všechny potřebné technické kroky, abych mohla začít psát profesionálně a mít hezky vypadající blog. Umožnil mi rozvíjet se také v mém tématu, protože tím, jak jsem si uvolnila hlavu od informací, které jsem pomocí blogu nasdílela, můžu na sobě dál pracovat. Děkuju, Stáni a Jirko, za super nápad.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže