header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Scholé - Lightsofie Yvetta Ellerová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem tady. A teď mohu říci, že zázraky se dějí, protože je zažívám. Moje poslání, spíš povinnost – je pomáhat „velkým“ probudit se (ze smutků, starostí, úzkostí, bezmoci, nemocí…), aby ti „malí“ mohli klidně usínat. Nejvíce mi dala 20 letá praxe ve waldorfské školce, kterou jsem po revoluci založila..., studium antroposofie a terapie u mnoha Mistrů léčitelů (českých i zahraničních) a tvoření-umění. Děti potřebují naši VĚDOMOU pozornost, jenže to se všichni, kdo o děti pečují: rodiče, učitelé, prostě všichni, musí uzdravit ze svých starých bolestí, jinak se kolotoč utrpení nezastaví. Koneckonců problémy dospělých (kteří hledají pomoc) mají VŽDY svou genezi v dětství. Přednáším pro učitelky školek po celé ČR a netušila jsem, jak málo se ví o tom, PROČ se tak děje, o magii dětských pocitů, o jeho životních silách, o éterickém těle, o 1. strukturální přeměně apod., o tom že děti nasávají jako houby pocity dospělých a odnášejí si je do života. Proto jsem tady a pomáhám – dětem i dospělým.

Magická sedma

... někdy stačí 7 sekund nebo jen okamžik, aby člověk poznal, že může proměnit smutek do radosti... Tahle ALYCHMYIE SEDMY nabízí lehounkou, efektivní, účinnou a rychlou pomoc, tzv. „první“ pomoc v situacích, kdy se cítíte smutně, neklidní, dokonce bezmocní, nedej Bůh zoufalí. Otevírá brány ke klidu a důvěře.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

zDARma (více)

Stránka, kde je nabídka dalších DARů - například esenciální recepty proti klíšťatům nebo prevence virových onemocnění nebo inspirační videa nebo pohádky pro děti...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Video - ukázka (tvorba vánoční Lemniskáty)

Jedná se o posvátnou geometrii, díky které si vytvoříte svou roční vizi životního záměru. Chceme-li najít rovnováhu a znovu se ponořit do harmonického způsobu života, máme možnost vytvořit harmonii a rovnováhu uvnitř sebe a také okolo sebe. Z extrému přebytku, nebo naopak nedostatku směrem k harmonii, od přehnanosti k vyváženosti - to je to, co iniciujeme na základě využití Lemniskáty.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Videa - inspirace pro rodiče a děti

Inspirace pro rodiče. Děti mohou s jejich pomocí tvořit podle libosti a rodiče tak probudí v dětech touhu po kráse i vědění. Všechno, co děti udělají, bude to nejlepší, co v danou chvíli mohou - dopřejte jim zažít pocit radosti a dobré "práce".
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Pomoc v nouzi

Pomoc dětem i dospělým, kteří jsou v nouzi. Je mou velkou nadějí, že mohu pomoci umožnit lidem najít znovu životní radost a otevřít cestu ke šťastnému a plnohodnotnému životu s novými okamžiky prožité radosti a naděje. Program „Pomoc v nouzi" vznikl v souvislosti s #GivingTuesdayCZ  a je skutečně velkou pomocí pro ty, kdo ji potřebují. P.S. Nicméně i bez tohoto "projektu" pomáhám těm, kdo jsou v nouzi... Moje ceny jsou Andělské.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

TAJEMSTVÍ KLIDU a HOJNOSTI

Jarní on-line kurz - TŘI magické principy, které provázejí na cestě k odhalení tajemství KLIDU a HOJNOSTI. Jako v pohádce - každá moudrost musí být hluboko ukrytá, aby mohla být hluboce pochopena.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Zázrak ledvin

V současné době se docela hodně začaly rozmáhat těžkosti s ledvinami.  Bůh ví proč. Ale já vím, že z pohledu duchovních souvislostí a z pohledu energetické psychologie, souvisí ledviny, jako párový orgán, mimo jiné i se se vztahy. A také souvisí s nohama a s ušima - ale to všechno se v knize dočtete.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vánoční Lemniskáta

Lemniskáta slouží jako základ pro vytvoření známé tzv. "mapy snů a vizí", ale velký rozdíl spočívá v tom, že díky duchovním silám, energetickému zrcadlení, posvátné geometrii uvádí vše do čistých forem a vzájemných souvislostí. S tímto symbolem vnášíme vše do zdravé rovnováhy. Lemniskáta (ležatá osmička) je jedním z hlavních klíčů nového společenství. 
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

13 svatých vánočních nocí

On-line kurz, který je možné prožít pouze o Vánocích. Vánoční dar je spojení dvou kurzů s velkou slevou: 12 duchovních bran a 13 svatých vánočních nocí. Je to naprosto jedinečné a originální duchovní provázení. Je inspirováno mou celoživotní láskou (více než 30 let) a studiem antroposofie a Angelologie a nevím o nikom dalším, kdo by tohle poznání transformoval do formátu, který je užitečný pro kohokoliv.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

12 duchovních bran (samostatně)

Celoroční putování 12 znameními zvěrokruhu - jemné, nenápadné, ale vysoce účinné. Jednotlivé měsíce jsou branou k novému pochopení - sebe i okolností. Ke každému znamení zvěrokruhu se váže jedna vlastnost - můžeme ji nazvat CTNOST. Duchovní energie každého znamení podporují jiné vlastnosti a schopnosti. Pořadí vlastností není náhodné, jedna navazuje na druhou. Jejich obsah je naprosto jednoduchý, prostý, srozumitelný a inspirující. Je to cesta v magii světla a moudrosti (Light-sofie). S jemným pochopením k sobě naleznete odvahu pro plnění svých snů.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

13 svatých vánočních nocí (samostatně)

On-line provázení (kurz) Každá jedna vánoční noc - či den, je obrovským zdrojem energie a poznání. Tento kurz umožňuje nahlédnout na každý ze dvanácti měsíců v následujícím roce, a současně "vyčistit" energie každého měsíce v roce uplynulém. Je to naprosto úchvatné – můžete plánovat, předvídat a předpovídat… Můžete přijímat inspirace na následující měsíce v roce. Může si nahlédnout a tvořit své životní události v proudu budoucnosti. Může si „čistit“ události v proudu minulosti. Dokonce se naučíte předpovídat i počasí na následující rok. Mnoho nádherných možností.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Transformační meditace

Meditace není žádný rozmar nebo praktiky nějakých vyvolených duchovních, ale je to jeden z největších darů duchovního světa našemu světu fyzickému. Meditace je považována za sedmý stupeň na cestě ke zdraví, moudrosti.. a já dodávám i hojnosti, na královské stezce jógy, ale současný svět se tak zrychlil i zmenšil, že možnost vstoupit na posvátný sedmý schod, či stupeň, je dnes umožněno komukoliv. Paradox je akorát v tom, že ona rychlost života dovoluje přehlédnout sedmý stupeň a běhat dokola jen na těch nižších.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Slunovratová meditace a e-kniha Advent a malá doba vánoční

Obojí za hubičku! Zimní Slunovratová meditace je soustředěna na váš BOD OBRATU, na okamžik, ve kterém se můžete rozhodnout pro radost, zdraví, hojnost na všech rovinách. Meditace je naprosto geniální způsob, jak propojit svoje vědomí s podvědomím a dovolit tak zázrakům, aby se v našem životě odehrály, uskutečnily. E-kniha Advent a malá doba vánoční je součástí cyklu 13 svatých vánočních nocí, ale vy si tuto knížečku můžete nyní pořídit samostatně, opravdu za hubičku (práce na ní je letitá, byť naformátována do 34 stránek vypadá jednoduše. )
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Naprosto zásadní zlom. Bod obratu. Jako Slunovrat. Skoro desítky let před tím jsem se snažila a snažila dát světu vědět o své práci. O práci, která je pomocí pro druhé, ale zároveň nesmím pracovat zadarmo, protože by to bylo nadarmo. Ale kdepak. Svět nic nevěděl. Chtěla jsem poznat, jak se orientovat v onom virtuálním světě a naučit se "technikálie". A tak jsem asi před 7-8 lety přijala nabídku Tomáše Lukavce (Zákony bohatství), dokonce i Pavla Říhy (Placen za svou existenci). Ale znovu "kdepak". Bylo to chaotické, nepřehledné, jakési podivné. Nic moc se nezměnilo. A tak padlo poslední rozhodnutí! Jdu do toho se Stáňou! Investuji do sebe znovu - protože i peníze jsou energie, která proudí všemi směry. Ó, jaké světlo na konci tunelu! To bylo jedno z mých nejmoudřejších rozhodnutí. S velkou vděčností tohle píši - to si všichni přečtěte, protože opravdu za pár měsíců se odehrálo a proměnilo v mém životě tolik věcí, o kterých bych dneska ani nesnila, natož zažila. Tohle ani Říha ani Lukavec nedokázali. A to, co umím, díky Podnikání z pláže, mi nikdo nevezme. Jasně, nejsem technik, ani obchodník, ani marketér, jsem žena s andělskou duší, ale řeknu vám, že není větší radosti, než s andělskou duší rozumět technice. Takže já vyslovuji neskonalou vděčnost. Sobě (za rozhodnutí a šikovnost) a Stáni a Jirkovi za jejich sdílené poznání. Ještě dodávám, že Základka bez Střední je jako tělo bez hlavy! Buďte šťastni.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže