header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

SCD - cesta k uzdravení střeva Jana Bračko

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Přes 10 let žiju s ulcerozní kolitidou. Pomáhám lidem se střevními záněty a jinak chronicky nemocným zlepšit své zdraví a cítit se zase skvěle pomocí Specifické sacharidové diety (SCD).

Specifická sacharidová dieta do kapsy

Co je to SCD a jak funguje? Povolené a zakázané potraviny BONUS - Informační karta pro číšníka, abyste si užili večeři bez vysvětlování
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Praktický průvodce Specifickou sacharidovou dietou

Chcete uzdravit svá střeva pomocí Specifické sacharidové diety, ale nevíte, jak na to? S čím Vám můj eBook pomůže: Jak začít s SCD Na co si dát pozor Jak žít s SCD
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže