header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Šárka s háčkem Šárka Otajovičová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem Šárka s háčkem, provázím ženy od úplných základů háčkování až po jejich vlastní výrobky. Připravuji pro ně online kurzy, návody a výzvy. Balím pro ně balíčky s materiálem. Miluji tu svobodu, že si můžu vzít háček s klubíčkem kamkoli s sebou. Velmi často trávím čas s dětmi venku a za tuto dobu vzniklo na dětských hřištích již plno mých projektů. Fascinuje mě, co všechno lze vykouzlit s jedním jednoduchým návodem, i když teprve začínáte. Dělá mi obrovskou radost to, když ženy v mých kurzech již během několika málo dní drží v ruce své vlastní výrobky a jsou z nich nadšené. A v neposlední řadě mám moc ráda klubíčka a ráda ženy hýčkám. Proto pro ně připravuji ke kurzům do svého e-shopu i veškerý materiál, aby nemusely zbytečně trávit čas hledáním po různých e-shopech.

Háčkované náramky za 15 minut

Uháčkujte si stylové doplňky pro vás i vaše děti. V emailovém kurzu vás zdarma naučím základy háčkování. Již druhý den budete držet v ruce svůj první háčkovaný náramek.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Háčkovaná dýně nejen do dětské kuchyňky

Háčkovaná dekorace do vaší nebo dětské kuchyně. V online výzvě se naučíte háčkovat od úplných základů a během několika dní budete mít v ruce svůj první výrobek. Výzva bude probíhat ve FB skupině Holky s háčkem od 22.9.2022
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Háčkované šperky

Buďte královnou ve vlastnoručně uháčkovaných špercích. Během 3 týdenního online kurzu objevíte pravé kouzlo kreativního háčkování. Naučíte se háčkovat od úplných základů, ale i číst a kreslit háčkovací schémata. Během kurzu si uháčkujete: - náušnice - náhrdelníky - náramky - prstýnky - pásky - čelenky - přívěsky - dečky - aplikace.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Minutový šátek

Krok za krokem k háčkovanému šátku. Nemusíte mít hodiny volného času, abyste si uháčkovala krásný šátek. Stačí pár minut denně a hebký krasavec bude na světě. V online kurzu se naučíte vše, co potřebujete: - vybrat přízi - háčkovat jednotlivé sloupky - háčkovat šátek řadu po řadě - vypnout šátek - pečovat o hotový šátek. Pokud jste zkušená háčkařka, jistě oceníte variantu PDF návodu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Svoji plážovou cestu jsem začala Plážovou přípravkou. Ta mi pomohla najít mé téma a začít o něm přemýšlet tak, aby šlo přetavit do online světa. Po dvou letech jsem již s poměrně jasnou představou vstoupila do Plážové základky. Díky ní jsem si dokázala sama naklikat web, psát blog, založit facebookovou stránku i skupinu a začala tvořit své online produkty. Hodně motivující byla facebooková skupina plážových spolužáků, kteří dávali zpětnou vazbu na mé první nesmělé pokusy o psaní a fotografování.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže