header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Sama sobě doktorem Veronika Doležalová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem nadšená masérka (a v budoucnu snad i fyzioterapeutka), která našla smysl života v pomoci lidem a zvířatům. Jsem autorkou dvou e-booků ("3 reflexní body ke zvýšení imunity" a "Sama sobě doktorem - zatočte s bolestí hlavy"). Specializuji se převážně na reflexní terapii, kterou mi bylo ctí naučit se u mistrů v tomto oboru manželů Patakyových. Reflexní terapie má dvě možnosti využití: 1) diagnostika celkového zdravotního stavu 2) nastartování samo uzdravovacích procesů v těle, které pomáhají řešit různé zdravotní problémy Na mých stránkách vás zasvětím do tajů reflexní terapie a ve svých knihách vám ukážu, jak na to.

3 reflexní body ke zvýšení imunity

Naučte se stimulovat 3 hlavní body a podpořte tím svoji imunitu! Chřipka ani nachlazení už nebude mít šanci. Díky podrobnému popisu a názorným fotkám budete vědět, jak na to.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Sama sobě doktorem - Zatočte s bolestí hlavy

Co se v e-booku dozvíte? - Příčiny bolesti hlavy - Vysvětlení jak funguje reflexní terapie - Návod jak se zbavit bolesti hlavy z různých příčin - Názorné obrázkové postupy - Rady a tipy jak si pomoci bylinkami, protahováním nebo meditací
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová přípravka mě dovedla k moji vášni a díky ní jsem konečně zjistila, kterým směrem se má můj život ubírat. Zato plážová základka mi dala základní stavební kameny k tomu, abych dokázala svůj sen zrealizovat a vydržet. Bez ní bych byla ztracená a nikdy bych nedostala odvahu vykročit vpřed. A za toto popostrčení Stáni a jejímu týmu z celého srdce děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže