header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S Luckou za školou Lucie Angerová | TOP5 Plážová výzva 2023 🏆

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Moje jméno je Lucka Angerová a mým spíše posláním než prací je podpora domškoláckých rodin. Už více než 10 let se věnuji práci s dětmi  a dospělými v oblasti vzdělávání. Ukazuji rodičům domškoláků či školáků a průvodcům v alternativních, svobodných  a komunitních školách, jak přirozeně a s respektem vést děti na jejich cestě za poznáním.. Za svou profesní kariéru jsem prošla od klasické školy přes lesní mateřskou školku, komunitní školu až po práci s domškoláky a jejich rodiči. Absolvovala jsem mnoho kurzů zaměřených na komunikaci a respektující přístup a pro vzdělávání nejen dětí, ale i dospělých. Mým přáním je, aby se každé dítě mohlo vzdělávat svobodně, bez zbytečného stresu a pocitů trápení, protože vím, že děti jsou nám i sami sobě těmi nejlepšími učiteli!

NEhodnocení jako cesta ke spokojenému vztahu s dětmi

Napadlo Vás někdy, jak hodnocení ovlivňuje náš každodenní život? A co je to vlastně hodnocení? A může nám něco říci do budoucnosti? Existují opravdu nějaké fráze, které je dobré vynechat a které naopak používat? A proč tolik lidí nechce používat šikulky a hodné holky/kluky? Jak na to tedy jít jinak? Pojďte zjistit, jak díky NEHODNOCENÍ můžete pomoci nejen svým dětem, ale i sami sobě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Prázdninový deník

Tento eBook je psaný pro děti. Najdou v něm deset inspirujících aktivit, které mohou podniknout nejen o letních prázdninách! Každá aktivita je připravena na dvou stranách. Na první straně děti najdou popis a případně místo pro plánování. Na straně druhé si děti mohou zapisovat, co přesně zažily a na co nechtějí zapomenout. Je zde také místo pro fotografii nebo obrázek ze zážitku. Na konci je poté zařazeno i pár listů pro vlastní zážitky dětí, které mohou rozvíjet dále i po celý rok.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak předat dětem důvěru v 8 krocích – nejen při učení

Toužíte po zdravě sebevědomých dětech, které se učí přirozeně a s radostí? Hledáte cestu, jak být dítěti při učení se oporou. Jak mu do procesu učení se nezasahovat, ale zároveň mu dát najevo, že jste tam pro něj. Jak nepředávat dítěti hotová fakta a informace, ale nechat ho zkoumat a objevovat a být mu v tom skvělým parťákem. Tak přesně o tom je tento eBook. Součástí eBooku je jako bonus workbook plný konkrétních otázek a akčních kroků, který vás podpoří v akci a ve změnách. Ujasníte si svůj směr a skutečně se pohnete z místa! Druhým bonusem je poté sepsaných 10 nejčastějších chyb, které my dospělí při práci s dětmi děláme.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

S projekty za školou

Pojďte s námi popustit uzdu fantazii a vydat se společně s projektem na cesty! Kam? Kamkoliv chcete! Do Mexika, do Španělska, do pravěku, do vesmíru, kamkoliv... Projekty jsou tvořené především pro vaše děti ve věkovém rozmezí zhruba od 6 do 11 let. V každém projektu najdete okolo 10 různých aktivit, které jdou napříč různými tématy. Od čtení přes práci s mapou, tvoření, počítání, vaření, práci s atlasem, luštění atd. Každý jednotlivý projekt máte k prohlédnutí na uvedeném odkazu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz podnikání z pláže mi dal to, co jsem od Stáni slyšela a četla snad milionkrát: „Žijte příběh, který stojí za to vyprávět.“ Pod tou větou jsem si toho vždy představovala mnoho, ale vlastně zároveň nic konkrétního. No a víte co, já ho nyní díky Stáně a jejímu týmu žiju! Možná ještě ne tak naplno, zatím pomalinku a opatrně našlapuji a občas se musím štípnout, zda se mi to nezdá, ale vím, že až se v tom novém světě rozkoukám, bude to jízda. :-) Díky Stáně a jejím kurzům jsem sebrala odvahu a začala si plnit sny. Přestala jsem čekat, až mi vše spadne do klína, a doufat, že se to stane nějak samo, a vzala jsem svůj vlastní život do svých vlastních rukou a téměř od základu jsem ho společně s mým mužem vystavěla od znova. Díky podpoře v kurzu, která nás tím vším postupně provedla a pomohla nám si vše vystavět od nuly, mám konečně práci, kterou miluji a která mě naplňuje a zároveň pomáhá druhým. Mám možnost kdykoliv odcestovat, což je má obrovská vášeň, a užívám si každý den toho, co mi život přináší. Nikdy nepřestanu být vděčná sama sobě, že jsem nakonec ten strach přemohla a do kurzu vstoupila a také za Stáninu podporu a péči!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže