header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S láskou ke psům Markéta Langerová, DiS.

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zvířata
Absolvované kurzy
Jmenuji se Markéta Langerová, DiS. a jsem specialistou na výživu psů metodami B.A.R.F. a P.M.D. Svým projektem _S láskou ke psům_ motivuji majitelé psů k tomu, aby upustili od krmení komerční stravou a začali krmit své psy tak, jak je jim přirozené. Každý jeden psík, který najde ráno misku plnou čerstvé stravy místo stravy komerční, je pro mne opravdu velké zadostiučinění. Pojďme se společně vrátit ke kořenům a k tomu, co je psům přirozené.
Granule a syrová strava

Kombinování granulí a syrové stravy

E-book popisuje to, jak funguje trávicí trakt psa a proč není vhodné kombinovat granule a syrovou stravu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

32 bylin pro zdraví a přírodní léčbu psů

Trápí vašeho pejska zdravotní problémy, které řešíte uměle vyráběnými doplňky stravy, ale rádi byste je nahradili přírodní alternativou a bylinkami? V tomto e-booku najdete souhrn základních 32 bylin a jejich přínos pro zdraví psů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Krmíme přirozeně! 10 zásad, které musíme dodržet při krmení syrovou stravou

Jednoduše a věcně shrnuto 10 základních bodů, které je nutné dodržet při krmení syrovou stravou. Skvělá příručka při prvních krůčcích začínajícího majitele.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Výživový plán na míru

Stejně jako u lidí i u psů je základem vyvážená a plnohodnotná strava. Přírodní, průmyslově nezpracovaná strava, která je psům vlastní. Na základě Vámi zaslaných údajů sestavím přesnou krmnou dávku, kterou Váš pes potřebuje ke správnému prospěchu. Krmná dávka je sestavena přesně podle potřeb Vašeho pejska v závislosti na jeho zdravotním stavu, aktivitě, věku a mnoha dalších kritérií.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Absolvovala jsem kurzy Podnikání z pláže – základka a střední. Kurzy mi poskytly mnoho cenných informací, které mi pomohly v nastartování a dalším rozjezdu mého online podnikání. Věcně a srozumitelně formulované informace, návody, právní háčky bych určitě sama vyhledávala dlouho. Kurz mi ušetřil mnoho času, který jsem následně mohla využít při tvoření svého vlastního projektu. Stáňu a její kurzy mohu vřele doporučit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže