header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S láskou a laskavostí k sobě Šárka Endtová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
UKAZUJI ŽENÁM JAK PŘESTAT TOUŽIT PO DOKONALOSTI A ZAČÍT O SOBĚ SMÝŠLET S LÁSKOU A LASKAVOSTÍ. Objevte sílu energetické terapie v kombinaci s aktivním nasloucháním a zjistěte, jak díky poznání sebe sama můžete začít žít šťastnější a spokojenější život.

PERFEKCIONISMUS aneb terorista v hlavě

Už vás nebaví zažívat neustále pocity viny, strachu, úzkosti a frustrace? Chcete umlčet ten otravný hlas ve své hlavě, který vám říká, že to, co děláte není dost dobré? Že vy nejste dost dobří? Stáhněte si ZDARMA pomocníka pro boj s teroristou jménem PERFEKCIONISMUS. Ukážu Vám cestu jak si uvědomit, že jste dost dobří takoví, jací jste právě teď a že svůj život můžete žít i bez nadvlády svého teroristy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditační pohádka O jednorožcovi

Toužíte po klidném večeru, ale vaše dítě většinou ne a ne usnout? Chcete pohádkou rozvíjet představivost svého dítěte, pohladit ho po duši a zároveň prohloubit váš vzájemný vztah? Stáhněte si meditační pohádku O jednorožcovi a proměňte pokojíček vašeho dítěte v oázu klidu a pohody. 
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

PERFEKCIONISMUS aneb jak se zbavit teroristy ve své hlavě

Máte pocit, že neustále něco musíte? A většinou to, co uděláte, stejně není dost dobré? Určitě to šlo udělat lépe a ještě byste měli... STOP! Ukážu Vám cestu jak si uvědomit, že jste dost dobří takoví, jací jste právě teď a že svůj život můžete žít i bez nadvlády svého teroristy. Na mojí cestě ze spárů perfekcionismu jsem mnohokrát odbočila z cesty a musela složitě hledat cestu zpět k sobě. A protože vím, jak je to těžké, nabízím vám na tu vaši cestu kompas ve formě eBooku. Vložila jsem do něj všechny svoje zkušenosti a poznání. Nechť vám tento kompas vždy pomáhá udržet ten správný směr. Směr k sobě samému. Směr k bezpodmínečné lásce. Směr ke změně z MUSÍM na MŮŽU.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl začít plnit si svůj sen o vlastním podnikání. Přinesl mi spoustu nových znalostí a dovedností. Bylo to pro mě hodně velké vystoupení z komfortní zóny, pomohlo mi to ještě lépe poznat sama sebe a uvědomit si svoje kvality. A také mi přinesl nové skvělé přátele, za což jsem opravdu vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže