header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S dětmi na pláž Marie Gregořicová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jmenuji se Marie Gregořicová. Jsem maminkou dvou malých dětí. Miluji dobrou kávu, moře a velká města. Už spoustu let mě fascinuje cestování, možná právě proto, že jsem měla příležitost začít cestovat až v dospělosti. Cestování se pro naši rodinu stalo automatickou činností, kdy už nemusíme nic řešit, koupíme letenky, pojištění, rezervujeme ubytování a vyrazíme do vytoužené destinace. Dříve tomu tak ale nebylo. Před každou cestou vyvstala spousta strachů a překážek. Nikdy se nezdála být ta správná doba vyrazit s dětmi na dovolenou. Stavěli jsme dům, já byla na mateřské a letenky se zdály být drahé. Co kdyby děti před odjezdem onemocněly, co když se nám na cestách něco stane, jak vůbec uklidníme zvídavé batole v letadle a co když bude celý let brečet? I to se stalo 🙂 Chtěli jsme, aby vše probíhalo hladce a dovolenou si užily jak děti, tak my rodiče. Po šesti letech cestování s dětmi v podstatě od miminka jsme řešili nejrůznější otázky. Ráda s vámi budu sdílet naše poznatky a zkušenosti, pomohu vám překonat strachy a naplánovat cesty vašich snů.

Jak zvládnout cestu letadlem s malými dětmi

Toužíte vyrazit s malými dětmi od 2–7 let na dovolenou letadlem, ale bojíte se, že cestu nezvládnou? V mém eBooku ZDARMA se naučíte, jak děti efektivně zabavit i s pár maličkostmi, které se vejdou do příručního zavazadla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

S dětmi na pláž bez cestovky

Toužíte se NAUČIT ZORGANIZOVAT DOVOLENOU u moře pro svoji rodinu bez cestovky a UŠETŘIT AŽ PŮLKU výdajů? Vše Vás naučím v mém eBooku S dětmi na pláž bez cestovky. Naučíte se vyhledávat a rezervovat levné letenky. Zajistíte si ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma. Dozvíte se, jak se dobře pojistit, zvládnout aktuální cestovatelské formality a jak naplánovat dovolenou, která bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás samotné. Vše krok po kroku a srozumitelně i PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

S dětmi na pláž autem POLSKO

Toužíte si sami zorganizovat RODINNOU DOVOLENOU na pobřeží Polska a přitom strávit samotnou ORGANIZACÍ MINIMUM ČASU? Polské Sopoty a jejich okolí znám jako své boty a ráda Vás tímto RÁJEM PROVEDU. V eBooku Vám doporučím lokalitu k ubytování a pomohu Vám nejen se zařizováním cesty, ale i veškerých výletů. Vše je v eBooku jednoduše a přehledně vysvětleno, se mnou si zvládne dovolenou naplánovat i úplný cestovatelský ZAČÁTEČNÍK.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl neuvěřitelnou radost z tvorby a z toho, že zvládnu vše sama. Od spravování webových stránek po vytváření hodnotného obsahu na blog či Fanpage. Upřímně jsem na začátku kurzu nechtěla ani podnikat, Stáňa mě však vedla krok po kroku a tak už jsou na světě dva placené eBooky a jeden mini-eBook zdarma.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže