header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

S Blankou za hranice Blanka Štulíková

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem on-line průvodkyně Rakouskem a certifikovaný průvodce seberozvoje a regenerace v přírodě. Přináším tipy na odzkoušené a zajímavé výlety v okolí Vídně i po celém Rakousku a také návody a inspiraci, jak si vychutnávat přírodu všemi smysly. Objevujte Rakousko očima Češky, žijící ve Vídni a poznávající novou zemi. Přináším vám pohled na život za hranicí vlasti i za hranicí denní rutiny. Zvu vás: „s Blankou za hranice, přírodou k sobě“.
s Blankou za hranice

CHECKLIST – 10 věcí, na které je dobré myslet, než se vydáte na výlet

CHECKLIST spolu s praktickou přílohou – váš osobní seznam věcí do batohu. Přemýšlíte před výletem, co vše vzít a nemít těžký batoh? Zjistíte většinou až cestou, že by se hodilo něco, co nemáte? Rádi byste měli svůj vlastní seznam pro pohodlné použití? V tom případě se vám určitě hodí tento CHECKLIST, do kterého jsem zabalila svoje know-how z výletů.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
s Blankou za hranice

Tahák na výuku němčiny – 3 skvělé tipy, jak se naučit jazyk hravě a vtipně

TAHÁK na výuku němčiny je něco, co vám s výukou pomůže. Včetně tří video ukázek. Nebaví vás biflování a nudné šprtání gramatiky? Bavíte se rádi při každé činnosti? Máte chuť se učit jazyk s vtipem a legrací? Pak je to právě pro vás! Tahák na výuku němčiny spojuje zábavu a povinnost tak, aby vás to celé bavilo.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
PzP základka mi přinesla mnohé důležité informace do začátku podnikání a pomohla mi utřídit si informace, co vše on-line podnikání obnáší. Přinesla mi hlavně neuvěřitelnou základnu spolužáků a mnohé inspirace. Díky za tento „SLABIKÁŘ“ základů práce na webu a on-line podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže