header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rychlá první pomoc Milena Machurová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Autorka Magických karet emocí. Motivátorka a podporovatelka dobrých pocitů, která pomáhá lidem výkladem z karet emocí ujasnit si pocity v rozhodování, v běžných i nezvyklých životních situacích a inspiruje je k tomu, že každý z nás může objevit své světlo. S vášní a touhou ukazuje cestu každému, kdo má zájem, jak se cítit skvěle ve svém těle a jak se cítit dobře na duši. Žena s vášní k zázrakům, jak funguje naše mysl, tělo a emoce. Vizionářka s obdivem k Vesmíru a jeho zákonům. Buď můžeme přežívat, a nebo si svou realitu můžeme tvořit sami. A k tomu je potřeba začít uvnitř nás. S dobrými pocity si přitahujete do svého života zákonitě další dobro.

E-book restart emocí

5 kroků k odhalení tajemství, jak se cítit skvěle ve svém těle. Jak porozumět emocím, jak najít vnitřní rovnováhu. Emoce jsou navigace k vaší duši. Emoce jsou zdrojem energie. Buď vám emoce energii berou, nebo dávají.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tajemství života

Zamyšlení nad tím, co je smyslem života, co je osud, které dva dny jsou v životě nejdůležitější a další... co je tím tajemstvím.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zázraky se dějí aneb Jsi kočka

Hlavní téma tohoto e-booku je osobní rozvoj, sebevědomí, emoce a jakou sílu má víra a přesvědčení. Jeho posláním je inspirace a motivace ženy, aby udělala změnu, pokud není spokojená a šťastná. Život je příliš krátký na čekání až…
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Andělský tanec emocí

Kdybyste přišli k léčiteli některého šamanského kmene a stěžovali si na úzkost a deprese, nejdřív by se vás zeptal: „Kdy jste přestali tančit a zpívat?“ Tento e-book Andělský tanec emocí je plný příběhů a je pro empatické, vnímavé a citlivé ženy, které hledají cestu samy k sobě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Magické karty emocí

Magické karty emocí jsou vykládací karty pro empatické lidi. Smyslem a posláním těchto karet je cítit se skvěle a nepotlačovat emoce. Potlačované emoce rovná se nemoce. Hraním a výkladem karet rozvíjíte svou emoční inteligenci. Zároveň tak navazujete spojení s vaší duší. Tyto karty jsou zrcadlem vašeho nitra.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Prošla jsem třemi kurzy – přípravkou, základkou a střední – a díky těmto kurzům mám svůj blog, facebookové stránky a fanpage skupinu Zázraky se dějí. Taky díky těmto kurzům jsem se nakopla a napsala 6 e-booků, přes 300 článků, které by jinak nikdy nevznikly. Bez těchto kurzů bych asi těžko dokázala překonat samu sebe a vylézt z pomyslné krabice a začít zveřejňovat své myšlenky, názory a svá přesvědčení, toho, čemu věřím. Díky těmto kurzům – především Plážové střední – jsem vytvořila náhlou inspirací Magické karty emocí a tak si mohla opět vyzkoušet, co je to vytrvalost, odhodlání, zklamání a přílivy nadšení, když se vše nakonec podaří. Když se člověk nevzdává a věří svým snům a cílům. Mou vášní je práce s kartami emocí a to, jak mohu velmi rychle pomoci, proměnit druhým lidem negativní pocity na příliv energie pozitivních pocitů. A díky blogu a článkům získávám pozornost a zájem o výklad z karet. To všechno a mnohem více mám díky úžasným lidem – Stáni a Jirkovi, kteří tyto skvělé kurzy vytvořili. Z celého srdce moc děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže