header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Roztančené mateřství - pro každou skvělou mámu Kristýna Suchá

Profilový obrázek
Kategorie: Fitness a sport, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem nenapravitelná multipotenciálka a baví mě vše, co nás přivádí blíž k sobě samým. Mou dlouholetou vášní je pohyb, kreativita a tvoření – skrze ně pomáhám ženám napojit se na svou vnitřní podstatu, intuici a upevnit důvěru v sebe sama. Provázím ženy těhotenstvím i mateřstvím, aby podpořily svou sílu a jedinečnost, byly v souladu se sebou a vědomě tvořily svůj život. Cvičím a tančím s nimi, podporuji v náročných obdobích, tvořím pro ně léčivé lapače a obrázky. Projekt "Roztančené mateřství" vznikl poté, co jsem se sama stala matkou a prošla poporodní depresí a těžkými zdravotními problémy. Od té doby mě vede k podpoře žen, aby jejich cesta mateřstvím byla krásná a co nejvíce zalitá sluncem. Je tu pro každou skvělou mámu a zdaleka není jen o pohybu a tanci, ale o radosti, sebepoznání, kreativitě a všem, co nás více přivádí k sobě samým. A samozřejmě také o tom, jak být tou nejlepší mámou a cítit se skvěle.

Těhotenství s pastelkami

Přejete si načerpat energii a uvolnit se? Chcete více vnímat tělo a jeho signály? Podpořit hladký porod? Nalaďte se na krásný porod a uvolněte, co vás trápí. Kreslením se napojíte na pravou hemisféru, na svoji intuici, vnitřní svět, a hlavně přestanete přemýšlet a uvolníte se. Omalovánky s afirmacemi a mandaly připravené k vytištění najdete uvnitř.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mandaly nejen pro mámy

Chcete načerpat energii? Uvolnit se a odreagovat? Věnovat chvíli jen sobě? Prohloubit svůj pocit spokojenosti? Být víc trpělivá a méně křičet? Nalaďte se sebe na sama, svou ženskou sílu a podpořte pocit vnitřního klidu a harmonie. Mandaly připravené k vytištění najdete uvnitř. Každá má svůj záměr, skrze vybarvování se přiblížíte sama sobě a svým potřebám.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Théta energie pro vaši podporu

Chcete načerpat energii? Uvolnit se od napětí a stresu? Potřebujete cítit, že jste v důvěře a lásce? Že vše, co se děje, je v pořádku? Vnímáte, že potřebujete více lehkosti při procházení změnami a posílit pocit bezpečí? Prostřednictvím univerzální vesmírné energie théta vám pošlu podporu v podobě bezpodmínečné lásky, která je tu pro nás pro všechny v neomezeném množství.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jsem těhotná - jak podpořit hladký porod

Získejte uceleného průvodce plného potřebných informací a bonusů, které vám pomohou k hladkému a krásnému porodu. Prohlubte důvěru, že samy zvládnete porodit a nalaďte se na sebe, své tělo i na miminko. Zjistíte, co je pro vás správné, jaké máte možnosti a práva a co vše udělat, abyste mohly rodit co nejvíc tak, jak chcete.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Zavařujte jednoduše - krok za krokem, zdravě a bez cukru

Objevte kouzlo zavařování bez cukru tak, aby se vám zavařeniny nekazily a vydržely roky. Dopřejte dětem zdravé mlsání po celý rok. Získejte ucelený návod krok za krokem, od přípravy až po skladování, aby vám zavařeniny vydržely, jak na to i bez cukru a dalších přísad, kombinace ovoce, bylin a koření, které můžete využít, recepty, které vás navedou a podpoří v začátcích a spoustu dalších tipů a vychytávek, díky kterým budou mít vaše výtvory „šťávu“.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Šablona kalendáře - vytvořte originální dárek

Vytvořte s dětmi dárek z lásky, který bude vaši blízkým dělat radost celý rok. Vytvořte originální a jedinečný kalendář. Získejte podklady jednotlivých měsíců k vytištění a dotvořte je podle své fantazie. Podpoříte bytí s dětmi, společně strávený čas, schopnost spolupráce, rozvoj dětské tvořivosti a fantazie a užijte si radost z tvoření společného díla.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Léčivé lapače snů

Pro krásné sny vás i vašich dětí. Čistí prostor, bdí nad sny, podporují klidný spánek, harmonizují okolí. Jsou ozdobou domácnosti i vaším malým osobním léčitelem. Lapače jsou nabité bezpodmínečnou láskou (v souladu s théta energií) a naplněné vaším osobním záměrem. Dostávají tak další léčivý rozměr. Jsou vytvořené z přírodnin a minerálů, vše je přírodní a bez lepidel. Ve středu lapače je ozdoba (mušle, minerál), představující duši majitele.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cvičení na míči a tanec - pro mámy s dětmi a těhotné

Živé, online i individuální lekce. Zaměřuji se na vnímání těla, uvolnění stresu a napětí, posílení pánevního dna a hlubokých středových svalů (hluboký stabilizační systém, core), protažení i relaxaci. Lekce jsou určeny pro těhotné ženy jako přípravu k porodu a poté pro mámy s dětmi (po šestinedělí), kdy se v přítomnosti svých dětí mohou věnovat samy sobě. Spokojená a naplněná máma je totiž podle mě to nejlepší pro spokojenost dítěte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Změnu, díky které jsem mohla vykročit na cestu větší samostatnosti, sebenaplnění a za životem, který jde cestou srdce. Nejsem technický typ, takže vytvoření webu a všech potřebných technikálií krok za krokem pro mě byla velká podpora.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže