header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rosteme s dětmi Pavla Kupčo

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem psycholožka, celostní terapeutka a máma 2 dětí. Právě mateřství mě přivedlo k tématu hněvu a jeho zvládání. Na základě svých zkušeností (osobních i profesních) pomáhám ženám lépe zvládat jejich emoce – méně křičet a vybuchovat a zažívat více klidu, lásky a harmonie. Vaše emoce jsou ukotvené v těle, proto pracuji celostně – nejen s myslí, ale i s tělem. Zahrnutí těla umožňuje rychlejší a efektivnější změny. Inspiruji, jak růst se svými dětmi.

Z bouchajícího papiňáku laskavou mámou

Zjistěte hlavní důvod, proč křičíte na děti, a 3 konkrétní tipy, co s tím. Tipy můžete začít ihned praktikovat, a tak se začít měnit – z bouchajícího papiňáku v laskavou mámu. E-book vás stručně uvede do problematiky hněvu a křiku v mateřství a dodá vám 3 tipy na cestu k většímu klidu a harmonii.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mějte ze života víc!

Využijte obrovského potenciálu vašeho těla ke změně svého života. Zjistěte, jak vám 7 prvků z bodyterapie může pomoci žít naplno.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Papiňák pod kontrolou: Jak přestat křičet na své dítě

Získejte podrobný návod, jak zacházet se svým hněvem, jak přestat křičet na děti a místo toho zažívat rodinný klid a pohodu. Naučte se hněv včas rozeznat, snížit počet situací, kdy se objevuje, a pokud přeci jen přijde, zvládnout jej s elegancí pomocí 9 kroků. Součástí e-booku jsou i praktická cvičení, která vám usnadní převod poznatků do vašeho každodenního života.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak méně křičet a žít ve větší harmonii se sebou samou i se svými dětmi

On-line kurz plný podpory, ve kterém se krok za krokem naučíte zacházet laskavěji se sebou samou a lépe zvládat vaše emoce.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Konzultace a terapie (on-line i živě)

Společně ke změně vám na míru - přesně tam, kam právě teď potřebujete.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do on-line kurzu Podnikání z pláže jsem vstupovala během rodičovské „dovolené“ s tím, že bych si ráda ujasnila své další směřování a postavila web. To, čeho se mi v kurzu dostalo, však předčilo všechna má očekávání. Kurz mi změnil život. Díky němu jsem rozjela podnikání, začala se více realizovat tím, co mne baví, získala přivýdělek k rodičovské a poznala spoustu skvělých lidí, kteří se stali součástí mého života. Stáni kurz nejsou nezáživné informace o podnikání a on-line marketingu, nýbrž je jedinečným praktickým průvodcem, který vás krůček po krůčku naučí, jak se živit tím, co vás baví. Je návodem na rozvoj potenciálu sebe sama a žití života svých snů. Nikdy za něj nepřestanu být vděčná. Pokud je vám život aspoň trochu milý (či chcete, aby milý byl), nemarněte svůj potenciál a žijte i vy život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou. Vřele k tomu doporučuji průvodcovství Stáni (a Jirky).
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže