header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Rodíme jako Bohyně Lenka Pánková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Pomáhám ženám postavit se do své síly, napojit se na své tělo, dítě a přírodu, probudit vědomí a prožít tak porod jako nádherný zážitek na celý život. ✨❤️✨❤️✨ Jsem terapeutka s duší léčitelky, inspirující žena a šťastná máma, která přispívá tím, co umí a co prožila, k tomu, aby se děti rodily a vyrůstaly v lásce, radosti, harmonii a klidu. Od první chvíle jsem věděla, že je možné porodit láskyplně, s úctou k matce i dítěti a projít tak do nové etapy života posíleně a šťastně. A tak začala má práce na sobě ve všech oblastech života. První těhotenství – pohoda a radost. První porod – orgasmický zážitek. Druhé těhotenství – obrovský motor k tvorbě a spousta energie. Druhý porod – rychlost a lehkost. Obě mé děti mě dovedly a stále vedou více k sobě samé. Dnes už vím, jaké schopnosti, dary a talenty mám a s nadšením je využívám pro sebe, své okolí i klienty. Život je pestrý a s dětmi obzvlášť, tak jej pojďme žít naplno! S dětmi to u mě všechno začalo a rozhodně nekončí, a tak tvořím více vědomí na této krásné planetě a jsem vděčná za každého, kdo se přidá. Budete to i vy?

Jak rodí Bohyně: 5 kroků k vysněnému porodu

Co kdyby se váš porod stal nádherným zážitkem na celý život? Inspirujte se mým porodním příběhem a udělejte 5 kroků ke svému vysněnému porodu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přístup k vědomí

Techniky a nástroje Access Consciousness s úspěchem používám k napojení na vlastní vědomí a vědění, které je důležité nejen v těhotenství, porodu a šestinedělí, ale také ve všech oblastech našeho života. Z nabídky je možno vybrat jednotlivá sezení či kurzy (osobně) nebo konzultace (online i osobně).
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová základka u mě odstartovala tvorbu, díky které jsem víc vidět a mohu tak šířit světlo tam, kde je potřeba. Ujasnila jsem si, které z těch spousty životních témat je to moje „nosné“ a to jsem začala rozvíjet. Porody to u mě však neskončilo, naopak mě přivedly na cestu vědomí, které se proplétá všemi životními oblastmi, a tak tvořím dál a více. Návody v základce i v plážové střední jsou skvěle zpracované a mám je vždy po ruce, když se do něčeho nového pustím nebo rozvíjím současné. Stáňa a Jirka jsou v této oblasti skvělí učitelé a je úžasné, jak komunita plážovníků a s ní i množství témat roste. Jsem vděčná, že mohu být součástí!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže