header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Ritualuna - rituály, šťastné ženství a budování domácího chrámu Tereza Bošková

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem průvodkyně rituály a ženskými kruhy a skrze své ženské role hledám posvátnost v každodennosti. Jsem autorkou projektu Ritualuna, který kloubí tři hlavní témata: Rituály jako oslava života, Měsíc a šťastné lůno a Posvátný úklid. Všechny tři oblasti tvoří sladěnou skládanku pro ženu, která chce milovat své ženské role, oslavovat životní prahy a vědomě si volit své další cesty a která chce žít v uzemněném propojení s dávnou moudrostí Luny, Lůna a přirozené ženské spirituality.

E-book Jak vnesou RITUÁLY více radosti, posvátnosti a energie do tvého života + 3 tipy jak s nimi začít.

Rituály patří k dávné moudrosti našich předků, ale ukazuje se, že dobře slouží především v dnešní době. Jsou cestou zpátky k sobě, způsobem sebepéče, psychoterapie a projevem lásky a úcty k životu. Není nic jednoduššího, než si udělat rituál, když se chceš pozastavit, oslavit nebo zvědomit nějaký svůj životní předěl. Rituály nás propojují se sebou sama, s moudrostí cyklů života a důvěrou v proces zrání. Přečti si, jak můžeš s rituály začít i ty - ještě dnes.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kongres Posvátné rituály pro život.

Online kongres o rituálech a ženské spiritualitě. 20 nejlepších českých lektorek a průvodkyň, které sdílejí své techniky a praktické tipy ve svižných a návodných videích. Jak s rituály začít, jako to je být kněžkou, jak používat hlas a buben, jak vykuřovat, co jsou to rituály Luny, jak na nás působí mantry, co jsou to domácí rituály, jaké si můžeš dopřát rituály raného mateřství, ... Vynikající plejáda stále více a více aktuálních témat i s dárky od přednášejících v jednom balíčku.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Staň se Velekněžkou Domácího Chrámu!

Domov je jako chrám a žena je ho správkyní. Výsledkem není kostelnice, ale velekněžka. :) Je to žena, která mění atmosféru domova, tvoří ho, naplňuje ho láskou a péčí. Je to žena, která mu může vdechnout živost, magii a řád. Pokud se doma cítíš stísněně, spíš jako uhoněná služebná, tak je čas uchopit svou roli jinak. Abys mohla doma zářit a kvést v jeho středu, musíš si nastavit vědomí Velekněžky a stát se svrchovanou tvůrkyní, duchovní průvodkyní a strážkyní energií. Zjistíš, že pečovat o domov a tvořit z něj Domácí chrám je posvátná role a pocítíš hluboké naplnění, radost a energii. Pozvedni své ženské role, má milá, a začni zářit uprostřed domácnosti, kterou tvoříš a naplňuješ svou jiskrou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak vybudovat Domácí Chrám

Pro budování domácího chrámu používám rituály, mindfulness a feng-shui, miluji třídění, energetické zářiče a techniky energetické očisty. Vím, jak si prostřednictvím domova objednávat z Vesmíru to nejlepší v životě a harmonizovat prostor pro vytváření prosperity, lásky, inspirace, klidu a živosti. Naučím tě to!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Rituály dvanácti úplňků

Celoroční program o tom, jak využít energii Luny a dvanácti znamení zvěrokruhu s rituály, koučovacími technikami, meditacemi a téměř zapomenutou moudrostí našich předků. Cítíš se neuzemněná a máš pocit, že čas strašně letí? Chceš žít ve větším propojení s přírodními cykly a astrologickými silami? Chceš se je naučit využívat pro svůj osobní rozvoj? Toužíš proměnit klíčové oblasti svého života, ale nevíš jak na to? Pro manifestaci, harmonii a rozvíjení dvanáctí hlavních oblastí života je skvělým pomocníkem dokonalé načasování s Lunou. Luna zesiluje síly dvanácti znamení, které cyklicky působí na lidi, rostliny a zvířata a existuje dávná moudrost, která nám předkládá srozumitelnou mapu, jak je můžeme využít ve svůj prospěch, zhmotňování a růst. Rituály dvanácti úplňků. Přidáš se?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Teprve když jsem se přihlásila do Plážové základky, naučila jsem se, jak své poslání a radost šířit mezi lidi. Všechno, co jsem do té doby věděla o online podnikání, jsem se naučila se Stáňou, a fungovalo to. Založila jsem si web a blog, napsala první e-book zdarma a začala budovat e-mailovou komunitu. Stáni vynikající lektorský styl - povzbuzující a návodný - mě provedl úskalím začátků až k prvním prodejům. Díky kurzům Podnikání z pláže jsem dnes tam, kde jsem, a stále z nich čerpám a učím se.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže