header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Restartujte francouzštinu Zdeňka Fromková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluju francouzštinu. Ráda motivuji a inspiruji všechny, kteří to mají stejně a touží se francouzštině víc věnovat. Mým cílem a posláním je ukazovat cestu k hravé a zábavné francouzštině. Jak ji co nejpřirozeněji začlenit do každodenního života a věnovat se jí s radostí a nadšením.

5 kroků k úspěšnému restartu francouzštiny

Díky tomuto e-booku se naučíte, jak se pustit do francouzštiny hned teď s tím, co máte. Pomůže vám překonat počáteční nechuť, která pramení hlavně z toho, že nevíte, jak začít. Ukáže vám, jak zdánlivou povinnost přetavit v něco, co vás bude bavit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

4 dny s francouzštinou

Emailová mini série, díky které si aspoň na chvíli pustíte trochu francouzštiny do života. A třeba si ji tam už necháte... Tento mini kurz je pro všechny, kteří touží svou francouzštinu restartovat, ale nevědí jak na to.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-book: Novoroční deník

Francouzský novoroční deník s nápovědou, kde si zrekapitulujete rok 2022 a naplánujete rok 2023. Čeká na vás celkem 10 stránek deníku k vyplnění. Vše je ve francouzštině, ale na konci deníku najdete vše přeloženo do češtiny, abyste nemuseli tápat, pokud bystě něčemu nerozuměli. Deník dostanete emailem ve formě PDF k tisku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz: Restart francouzštiny

Online kurz, díky kterému restartujete svoji francouzštinu a znovu se do ní ponoříte, takže se vám už nikdy nebude chtít na ni zapomenout.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

E-book: Bonjour živote!

Francouzsko-český motivační deník. Je to tzv. deník s nápovědou. Na každé stránce vás čeká navedení k tomu, co si do deníku psát. Nemusíte tak vymýšlet, co psát, jen odpovíte na otázku či tip k zamyšlení. Celý se týká Vás a Vašeho života. Postupně si do něj doplníte věci o sobě, které jste si třeba ani neuvědomili, své radosti nebo za co jste vděční. Je ve formě PDF k vytisknutí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky Podnikání z pláže jsem na cestě za svým snem. Dělám něco, co mě ohromně baví a naplňuje, a to i když jsem momentálně na rodičovské dovolené. Nejlepší na tom je, že jsem na začátku vůbec nevěděla, kam se dostanu. Neměla jsem moc představu, co vlastně chci dělat. Jen jsem věděla, co nechci. :) Ale díky kurzu Podnikání z pláže a Stániným promyšleným lekcím jsem si uvědomila, co vlastně chci a co mi přináší radost. Objevila jsem, co mě baví a co chci šířit dál. Jak Stáňa jednou řekla: „objevila jsem svůj hlas, až když jsem začala mluvit.“ Prostě tvořím a postupuji krůček po krůčku. Sama mám radost, co se to přede mnou zhmotňuje. :) A jsem zvědavá, kam to půjde dál. Nápadů mám spoustu. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže