header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Restartujte francouzštinu Zdeňka Fromková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluju francouzštinu. Ráda motivuji a inspiruji všechny, kteří to mají stejně a touží se francouzštině víc věnovat. Mým cílem a posláním je ukazovat cestu k hravé a zábavné francouzštině. Jak ji co nejpřirozeněji začlenit do každodenního života a věnovat se jí s radostí a nadšením.

5 kroků k úspěšnému restartu francouzštiny

Díky tomuto e-booku se naučíte, jak se pustit do francouzštiny hned teď s tím, co máte. Pomůže vám překonat počáteční nechuť, která pramení hlavně z toho, že nevíte, jak začít. Ukáže vám, jak zdánlivou povinnost přetavit v něco, co vás bude bavit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Francouzský deník pro lepší náladu

Francouzský deník s nápovědou, díky kterému si nejenom procvičíte francouzštinu, ale také si uvědomíte to hezké, co v životě máte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pusťte si víc francouzštiny do života

Netradiční, lehce intenzivní e-mailový kurz, který vás francouzštinou zcela pohltí. Díky kurzu se naučíte, jak se dá snadno a nenápadně francouzština začlenit do každodenního života, a to zlehka a s radostí.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Díky Podnikání z pláže jsem na cestě za svým snem. Dělám něco, co mě ohromně baví a naplňuje, a to i když jsem momentálně na rodičovské dovolené. Nejlepší na tom je, že jsem na začátku vůbec nevěděla, kam se dostanu. Neměla jsem moc představu, co vlastně chci dělat. Jen jsem věděla, co nechci. :) Ale díky kurzu Podnikání z pláže a Stániným promyšleným lekcím jsem si uvědomila, co vlastně chci a co mi přináší radost. Objevila jsem, co mě baví a co chci šířit dál. Jak Stáňa jednou řekla: „objevila jsem svůj hlas, až když jsem začala mluvit.“ Prostě tvořím a postupuji krůček po krůčku. Sama mám radost, co se to přede mnou zhmotňuje. :) A jsem zvědavá, kam to půjde dál. Nápadů mám spoustu. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže