header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Restart Jídlem pro vaši Dokonalou postavu Monika Hemerová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Už 20 let pomáhám ženám i mužům všech věkových a váhových kategorií především hubnout. Cvičením, koučováním, úpravou jídelníčku, stravováním dle programu Metabolic Balance®. Osobně v mém Studiu MODELACE v Praze na Černém Mostě a v Poděbradech. Profesí jsem odborník na výživu, vystudovala jsem obor biochemie a mikrobiologie. Aby vše, co umím, včetně mých zkušeností, bylo dostupné všem, vytvořila jsme jedinečný online kurzu hubnutí Restart Jídlem. Jsem znovu a znovu nadšená, když se úpravou stravování a prací sám na sobě postupnými krůčky dopracuje i na pohled „ztracený případ“ ke své Dokonalé postavě. 

K čemu Restart Metabolismu

Poznejte pár jednoduchých, ale funkčních pravidel stravování pro hubnutí nebo lepší kondici dle programu  METABOLIC BALANCE®. Štíhlá postava nemusí být žádné tajemství. Stejně tak vaše zdraví, skvělá kondice a pocit cítit se fit do vysokého věku. Hned teď si můžete vyzkoušet program Metabolic Balance® nanečisto.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jíst pouze 3x denně a nemít hlad?

Vařit, pochutnat si a zhubnout? Jíst pouze 3x denně a nemít hlad? Zkuste 2 dny 8 jednoduchých receptů z mého Metabolic Balance® jídelníčku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz hubnutí Restart Jídlem

32 dní, 4x ročně. Originální a jedinečný sezonní online kurz zdravého jídla a hubnutí Restart Jídlem. Vše s principy Metabolic Balance pod mým osobním dohledem po celou dobu kurzu. Naučte se systém tří hlavních jídel, díky kterému zhubnete a nebudete se omezovat. Získejte zpět svoji váhu, získejte zpět svoji Dokonalou postavu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

43 videoreceptů na jednom místě, na jedno kliknutí

Vařte zdravě a chutně s principy Metabolic Balance. Jednoduché a rychlé recepty pro všechny, kdo chtějí zdravě jíst, pochutnat si a netrávit denně v kuchyni hodiny času. Co recept to malý online kurz vaření přímo ve vaší kuchyni.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Celoroční Restart klub 

Týdenní jídelníček pro zdravé a chutné stravování, každý měsíc v roce. Jeden rok s Metabolic Balance® v praxi. Inspirujte se v Restart klubu a každý měsíc získejte vše, co potřebujete vědět, co funguje a dává smysl ve vašem stravování. Recepty, nákupní seznam, videorecept, něco málo teorie v tom kterém měsíci. To vše zakomponováno do týdenního jídelníčku.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výživová poradna hubnutí Metabolic Balance

Získejte jedinečný, vědecky podložený program hubnutí.  Individuální plán pro úpravu metabolismu a redukci hmotnosti Metabolic Balance. 4 měsíce pod mým osobním odborným dohledem v mé poradně v Praze, Poděbradech, Kolíně. Program lze kompletně absolvovat také online, konzultace jsou vedeny telefonicky, po e-mailu, aplikací Skype nebo Zoom.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Už první, základní online kurz Podnikání z pláže – plážová základka, mi přišel do cesty jako zjevení. Bylo to přesně to, co jsem v roce 2016 nutně potřebovala – změnit své stávající weby k obrazu svému. Plážová střední pak jenom moje potřeby pro funkční weby skvěle umocnila. I když moje podnikání je postavené především na osobním, individuálním kontaktu s klienty, věděla jsem, že potřebuju širší záběr, jak pomoci najednou více lidem a na větší vzdálenosti. To, že v roce 2017 Stáňa s Jirkou přišli s plážovou vysokou, jsem brala jako vyslyšení mé touhy postavit si v lednu 2018 svůj vlastní online kurz na vše, co potřebuji sdílet se svými klienty. Kruh se uzavřel. Vím, že právě díky PZP kurzům můžu dnes své jak online, tak offline podnikání prezentovat přesně tak, jak potřebuji. Děkuji.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže