header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Renata Pol – angličtina Renata Pol

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Už od roku 2001 se věnuji výuce angličtiny a pomáhám lidem utřídit jejich gramatický chaos a dodat odvahu k mluvení. Začínala jsem na různých jazykových školách a ve firmách. Učila jsem děti ve školce, doučovala jsem žáky základních i středních škol. Připravovala jsem studenty ke zkouškám. Od roku 2008 mám i stálé online klienty. Letos jsem objevila novou výukovou platformu s interaktivní tabulí a jsem z ní opravdu nadšená. Online hodiny jsou mnohem větší zábava jak pro děti, tak pro dospělé.

50 taháků pro vaši angličtinu

Moje nejzajímavější FB příspěvky na jednom místě! Najdete zde slovíčka nebo fráze, které se studentům často pletou... a tak je zpracovávám do těchto užitečných „taháků“, aby už bylo jasno. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

My American Diary

Čtení v angličtině pro mírně – středně pokročilé... Vydejte se se mnou na cestu do USA. Navštívíme Boston, New York a další méně známá místa. Naučte se nová slovíčka a fráze. Těžší výrazy jsou vysvětleny, případně přeloženy do češtiny. Nechybí spousta fotek.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

6 slov = 78 obměn

Tento e-book vám pomůže jednoduše rozšířit vaši anglickou slovní zásobu. Obsahuje 6 základních přídavných jmen, ke kterým je uvedeno celkem 78 synonym. Dále zde najdete příklady použití nových slov ve větách. Zcela jistě oceníte i uvedenou výslovnost a český překlad.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mějte jasno v anglických časech

Online kurz, který obsahuje 20 video-prezentací. V nich vysvětluji jednotlivé gramatické časy, ale také je vzájemně porovnávám mezi sebou, aby byl jasně vidět rozdíl mezi nimi. Kurz obsahuje následující bonusy: - Pracovní sešity Celkem 6 pracovních sešitů, které obsahují tabulky se vzorovými slovesy, příklady použití ve větách, překlady a doplňovačky na důkladné procvičení. - Timelines – časové osy Tyto časové osy jsou použity ve videích a pomohou vám lépe se zorientovat v jednotlivých časech. - Konzultační hodinu v délce 60 minut ZDARMA. Hodina proběhne přes Skype / Messenger / LearnCube dle vzájemné domluvy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Online výuka

Online výuka angličtiny přes platformu s interaktivní tabulí. Student nemusí nic instalovat. Konverzace, gramatika, slovní zásoba... to vše se dá zvládnout s radostí a nadšením. :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky tomuto kurzu jsem si mohla sama vytvořit webové stránky, o kterých jsem už dlouho předtím snila. Návod je tak podrobný, že to nemůžete nezvládnout! A nezůstalo jen u stránek, brzy jsem začala psát e-booky a tvořit online kurz. Podpora v naší skupině byla fantastická. Konzultovat své nápady a získávat zpětnou vazbu je důležité. Ne vždy má člověk kolem sebe stejně naladěné nadšence, takže pro mě byla FB skupina nesmírnou studnicí podpory, inspirace a motivace.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže