header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Religio & Konstelace Lenka Konečná

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Konstelace, Religionistika a archetypální psychologie... to je moje první "svatá trojice", která asi nejlépe vystihuje mou terapeutickou práci s klienty. A tou druhou je Celostní Přístup k člověku ve smyslu propojení: "Racio - rozum + Psyche - duše + Soma - tělo". Vystudovala jsem teologii a religionistiku na UK, ale již při studiích jsem se vydala dráhou byznysu. Osm let jsem se pohybovala v akvizicích a mezinárodním obchodě. Jedné noci jsem však stanula tváří v tvář smrti a byla tak donucena kompletně změnit svůj život. Postupně jsem se začala vracet k tomu, co jsem kdysi studovala. Dnes píšu články, knihy, přednáším o světových náboženstvích a mytologii a religionistiku propojuji s terapeutickou prací. Na této cestě jsem se seznámila se systemickými konstelacemi, které se staly nedílnou součástí mého života. Pořádám semináře, pracuji se svými klienty individuálně nebo konstelační metodu používám on-line při webinářích či náhledových konzultacích. Mým specifikem je snaha propojovat oba dva světy: ten spirituální i ten vědecko–racionální. Pro mě, jako systemického kouče a terapeuta, je totiž nejdůležitější rovnováha sil. :)

On-line test „Nacházím se spíše v mužském, nebo v ženském principu?“

Každý z nás má v sobě mužský i ženský princip. Pokud však s nimi neumíme pracovat, bijí se v nás a působí kontraproduktivně v našem životě. V tomto testu se dozvíte, ve kterém z těchto principů se v tu danou chvíli více nacházíte. Díky otázkám si tak lépe představíte oblasti, kde by bylo dobré ten či onen princip posílit nebo naopak trochu upozadit, aby došlo k jejich efektivnímu využití.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

„Útěk z kreččího kolečka“

Příběh jedné noci, kdy se mi kompletně změnil život. Pohled do tváře smrti mě donutil vystoupit z obrovského kreččího kolečka, ve kterém jsem do té doby žila. Smyslem této knihy je, aby ti, kdo ji čtou, získali motivaci ke změně ještě dřív, než je jejich vlastní křeččí kolečko převálcuje.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Svět mužského a ženského principu

Tato kniha vznikla na základě propojování dvou světů. Systemických konstelací a religia, tedy toho, čím se denně zabývám a co jsem vystudovala. Mým cílem bylo, aby měl každý po přečtení dostatek informací k tomu, aby dokázal svůj mužský a ženský princip efektivně používat nejen sám pro sebe, ale především ve svých vztazích. Součástí knihy je plná verze osobnostního testu, kde pracuji jak s mužskou a ženskou energií (principem), tak i s tzv. neutrální energií, která je důležitá pro orientaci v různých stupních mezipartnerských vztahů. V této knize naleznete nejen, jak se jednotlivé principy projevují u mužů a žen, ale také jak to vypadá, když je jeden z principů příliš dominantní. Taktéž se věnuji způsobům, jak být v pohybu mezi nimi flexibilní či jak obnovit ten, který je příliš oslabený. Pro nečtenáře jsem knihu namluvila i jako audio.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cyklus webinářů „Velká cesta“ a „Finanční přesvědčení“

Tento cyklus vznikl v době druhé vlny korony, když jsme s mým kolegou nemohli dělat živé semináře systemických konstelací. Každý z dílů se věnuje jednomu ze základních témat, která řešíme každý. První díl „Odkud pocházíme?“ je o našich kořenech, předcích a rodině. Druhý díl „Kde se nacházíme?“ je především o našich vztazích a třetí díl „Kam směřujeme?“ je o našem poslání a smysluplné budoucnosti. Součástí jsou praktické ukázky s konstelačními figurkami, konstelační a vizualizační cvičení a také rituály. Jako dárek k celému cyklu je ještě celodenní webinář „Finanční přesvědčení, krize a hojnost“, který se věnuje našemu vztahu k penězům.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Cyklus webinářů "O rodičích a dětech" + bonus "Divý muž"

Rodinné konstelace byly původně vytvořeny jako metoda pro rodinnou terapii, jejichž základem jsou: muž + žena + dítě. Vztah mezi rodiči a dětmi má svá pravidla a pokud si jich nejsme vědomi, mohou napáchat velké problémy v našem životě. V tomto on-line kurzu se věnujeme nejdříve rodičům a jejich vztahu k dětem a poté naopak. Je to něco jako videoknihovna těch nejdůležitějších informací o fungování a systému rodiny z pohledu konstelací. Jako bonus dostanete možnost nahlédnout do čistě mužského světa skrze on-line mužský kruh/webinář "Divý muž"
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky plážové základce jsem začala opravdu zhmotňovat svůj sen. Vytvoření vlastních webových stránek odstartovalo celou řadu změn. Můj první placený produkt ale vznikl až v průběhu plážové střední, když jsem měla svou vizi již více ukotvenou. Přesto se věci neustále vyvíjí. A tak především doba korony, kdy jsem nemohla pracovat s lidmi naživo, mě přiměla se více vrhnout do světa on-line, a zjistila jsem, že díky tomu mohu svým klientům pomáhat sice jinak, přesto stále efektivně. Začala jsem tedy s webináři a s on-line konzultacemi a uvědomila jsem si, že je to další střípek do mozaiky mého svobodného podnikání. Svoboda je totiž zásadní pro mou radost ze života, kterou pak můžu dávat dál kolem sebe – svým blízkým i svým klientům. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže